6/5 klockan 11:00 

Vrigstad IF- Nässjö FF röd 

Christian och Martin 

William 

Melvin R 

Adrian 

Leo 

Oliwer 

Milton L 

Olle 

Filip 

Samuel 

Vilmer 

George 

 

 

7/5 klockan 13:00 

Nässjö FF vit - Bankeryds SK vit 

Monica och Oskar 

Max 

Mohammed 

Robin 

 

Renas 

Wilgott 

Zeke 

Melvin L 

Jack 

Noel  

 

7/5 klockan 13:00  

Nässjö FF blå - Habo IF vit 

Carl 

Elis 

Casper 

Liam M 

Oskar 

August 

Jojje 

Liam L 

Leon 

Aron 

Antonio 

Sebastian 

Albin 

 

14/5 klockan 12:30 

Mariebo IK - Nässjö FF vit 

Andreas och Monica 

Gustav 

Kalle 

Elham

John

Yousef 

Hampus 

Max 

Mohammed 

Robin 

 

Renas 

14/5 klockan 13:00 

Nässjö FF röd - Sävsjö FF svart 

Christian och Carl 

William  

Melvin R 

Adrian 

Leo 

Oliwer 

Milton L 

Elis 

Casper 

Liam M 

Oskar 

August 

Jojje 

14/5 klockan 16:00 

Barnarps IF vinröd - Nässjö FF blå 

Oskar 

Wilgott 

Zeke 

Melvin L 

Jack 

Noel 

Liam L 

Leon 

Aron 

Antionio 

Sebastian 

Albin 

 

 

Ons 17/5 klockan 18.00 

Bäckseda IF vit - Nässjö FF röd 

Christian och Oskar 

William 

Melvin R 

Adrian 

Leo 

Oliwer 

Milton L 

Wilgott 

Zeke 

Melvin L 

Jack 

Noel 

 

Lör 20/5 klockan 13.00 

Nässjö FF blå -  IK Vista 

Martin 

Olle  

Filip 

Samuel 

Vilmer 

George 

Liam L 

Leon 

Aron 

Antonio 

Sebastian 

Albin 

Tors 25/5 klockan 10.00 

Nässjö FF röd - Ekenässjöns IF 

Andreas och Christian 

Gustav 

Kalle 

Elham 

John

Yousef 

Hampus 

William 

Melvin R 

Adrian 

Leo 

Oliwer 

Milton L 

 

Sön 28/5 klockan 11.00 

Egnahems BK orange - Nässjö FF blå 

Carl och Monica 

Elis 

Casper 

Liam M 

Oskar 

August 

Jojje 

Max  

Mohammed 

Robin 

Renas 

Sön 28/5 klockan 15.00 

Nässjö FF vit – IF Hallby FK vit 

Martin och Andreas 

Olle 

Filip 

Samuel 

Vilmer 

George 

Gustav 

Kalle 

Elham 

John 

Yousef 

Hampus 

 

Lör 3/6 klockan 10.00 

Husqvarna FF blå - Nässjö FF blå 

Monica  

Max  

Mohammed 

Robin 

 

Renas 

Liam L 

Leon 

Aron 

Antonio 

Sebastian 

Albin 

Lör 3/6 klockan 10.00 

Hvetlanda GIF vit - Nässjö FF röd 

Oskar och Andreas 

 

Wilgott 

Zeke 

Melvin L 

Jack 

Noel 

Gustav  

Kalle 

Elham 

John 

Yousef 

Hampus 

 

Sön 4/6 klockan 15.00 

Jönköping södra IF vit- Nässjö FF vit 

Carl och Martin 

Elis 

Casper 

Liam M 

Oskar 

 August 

Jojje 

Olle  

Filip 

Samuel 

Vilmer 

George 

 

Lör 10/6 klockan 13.00 

Nässjö FF blå - Tranås FF svart 

Oskar och Carl 

Wilgott  

Zeke 

Melvin L 

Jack 

Noel 

Elis 

Casper 

Liam M 

Oskar 

August 

Jojje 

Sön 11/6 klockan 10.00 

Nässjö FF vit – Barnarps IF vit 

Martin och Monica 

Olle  

Filip 

Samuel 

Vilmer 

George 

Max  

Mohammed 

Robin 

 

Renas 

Sön 11/6 klockan 13.00 

Nässjö FF röd - IF Eksjö 

Christian 

Liam L 

Leon 

Aron 

Antonio 

Sebastian 

Albin 

William 

Melvin R 

Adrian 

Leo 

Oliwer 

Milton L 

Lör 17/6 klockan 10.00 

Husqvarna FF vit - Nässjö FF vit 

Christian och Monica 

William  

Melvin R 

Adrian 

Leo 

 Oliwer 

Milton L 

Max 

Mohammed 

Robin 

Viktor 

Renas 

Sön 18/6 klockan 11.00 

Hjältevads Mariannelunds IF - Nässjö FF röd 

Martin och Oskar 

Olle 

Filip 

Samuel 

Vilmer 

George 

Adam

Wilgott 

Zeke 

Melvin L 

Jack 

Noel 

Sön 18/6 klockan 14.00 

Ölmstads IS - Nässjö FF blå 

Carl och Andreas 

Elis 

Casper 

Liam M 

Oskar 

August 

Jojje 

Gustav  

Kalle  

Elham 

John 

Yousef 

Hampus 

 

Ons 28/6 klockan 18.30 

Stockarryd/Rörvik - Nässjö FF  

INSTÄLLD