Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Välj lag:

Spelprogram - LågenergiHus Herrcup, Slutspel

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-06-17 19:00 230010008 Saltängens BK - BK Derby 7 - 5 e.s. Saltängens IP
2020-06-17 19:00 230010012 Bråvalla IK - Eneby BK 2 - 3 Östra Husby IP
2020-06-21 18:00 230010003 Söderköpings IK - Assyriska IF 3 - 4 Vikingavallen Söderköping
2020-06-23 19:00 230010015 Mjölby Södra IF - Motala AIF FK 4 - 3 Lundbyvallen
2020-06-25 19:00 230010010 BK Ljungsbro - Dagsbergs IF 5 - 2 Cloettavallen
2020-06-26 19:00 230010011 Åby IF - Torstorps IF 1 - 0 Åby IP
2020-07-01 19:00 230010004 Borensbergs IF FK - AFK Linköping 2 - 0 Bergvallen
2020-07-02 19:00 230010009 Grebo IK - Malmslätts AIK 0 - 2 Grebovallen
2020-07-27 19:00 230010007 LSW IF - Borens IK 6 - 5 Norra IP
2020-07-31 19:30 230010014 IK Derik - Smedby AIS 1 - 2 Östgötaporten
2020-08-01 15:00 230010002 Boxholms IF - Åtvidabergs FF 2 - 3 Svartåvallen
2020-08-03 19:00 230010013 IFK Motala FK - Mjölby AI FF 2 - 12 Askling Bil Arena
2020-08-14 19:00 230010016 Hjulsbro IK - IF Sylvia 3 - 4 UCS Arena
2020-08-25 18:15 230010005 Finspångs FK - IK Sleipner 3 - 4 Grosvads IP
2020-09-02 19:15 230010006 Lindö FF - Skärblacka IF 2 - 3 Fastighetsteknik Arena
2020-09-15 20:00 230010001 AC Studenterna - FC Linköping City 8 - 7 e.s. Ryds Konstgräs
Omgång 2
2020-08-02 17:00 230010022 Saltängens BK - Assyriska IF 2 - 4 Saltängens IP
2020-08-25 18:00 230010018 Malmslätts AIK - Åtvidabergs FF 6 - 7 Hellgrenshagen
2020-08-26 18:15 230010024 Åby IF - IF Sylvia 2 - 4 Åby IP
2020-09-01 18:00 230010020 BK Ljungsbro - Mjölby AI FF 5 - 7 Cloettavallen
2020-09-16 17:00 230010021 Borensbergs IF FK - Eneby BK 0 - 3 Bergvallen
2020-09-16 19:30 230010023 IK Sleipner - Smedby AIS 3 - 0 Östgötaporten
2020-09-19 14:00 230010019 LSW IF - Mjölby Södra IF 6 - 7 Norra IP
2020-09-29 20:00 230010017 AC Studenterna - Skärblacka IF 1 - 3 Ryds Konstgräs
Omgång 3
2020-09-29 19:00 230010027 Mjölby AI FF - Åtvidabergs FF 1 - 0 Vifolkavallen
2020-09-30 18:00 230010028 Eneby BK - IF Sylvia 2 - 5 MAXIvallen
2020-09-30 19:30 230010026 IK Sleipner - Assyriska IF 2 - 1 Östgötaporten
2020-10-10 14:00 230010025 Mjölby Södra IF - Skärblacka IF 3 - 2 Lundbyvallen
Omgång 4
2020-10-14 19:00 230010030 IK Sleipner - IF Sylvia 3 - 2 Östgötaporten
2020-10-17 14:00 230010029 Mjölby Södra IF - Mjölby AI FF 2 - 6 Lundbyvallen
Omgång 5
2020-10-23 19:00 230010031 IK Sleipner - Mjölby AI FF 9 - 8 e.s. Östgötaporten

Postadress:
Nässjö FF - Fotboll
Klubbstugan, Skogsvallen
57141 Nässjö

Kontakt:
Tel: 0708619990
E-post: This is a mailto link

Se all info