Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Välj lag:

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 9 M1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Ljungsbro P11 Lag 1 Thomas Midelf 0703370886 Svart/Svart/Svart
BK Ljungsbro P11 Lag 2 Thomas Midelf 0703370886 Svart/Svart/Svart
IFK Wreta Kloster P.11 2020 Blå Jon Lennersten 0707895808 Röd/Blå/Vit
IFK Wreta Kloster P.11 2020 Röd Jon Lennersten 0707895808 Röd/Blå/Vit
IK Östria Lambohov Gul Magnus Nilsson Gul/Svart/Gul
IK Östria Lambohov svart Magnus Nilsson Gul/Svart/Gul
Karle IF Nicke Norgren 0707540399 Röd/Blå (Barca)/Blå/Röd
Karle IF blå Nicke Norgren 0707540399 Röd/Blå (Barca), Blå, Röd
Malmslätts AIK svart Christoffer Svensson 0736543697 VIt, Svart, Vit
Malmslätts AIK vit Christoffer Svensson 0736543697 VIt, Svart, Vit
Rimforsa IF P-11 Svart Per Stjerna 0734050108 Vit svart/Svart/Svart
Rimforsa IF P-11 Vit Per Stjerna 0734050108 Vit svart/Svart/Svart
Sturefors IF Röd Sturefors IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Sturefors IF Vit Sturefors IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Åtvidabergs FF P/F11 Blå Roger Nilsson 0737236259 Blå/Vit/Röd
Åtvidabergs FF P/F11 Röd Roger Nilsson 0737236259 Blå/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2020-05-17 13:00 IFK Wreta Kloster P.11 2020 Röd - Sturefors IF Röd Kungsbrohov
2020-05-17 13:00 IFK Wreta Kloster P.11 2020 Blå - Sturefors IF Vit Kungsbrohov
2020-05-17 14:30 IK Östria Lambohov Gul - Åtvidabergs FF P/F11 Blå Lambohovs sportfält
2020-05-17 16:00 Malmslätts AIK vit - Karle IF blå Hellgrenshagen
2020-05-17 16:00 BK Ljungsbro P11 Lag 2 - Rimforsa IF P-11 Vit Tellbyvallen
2020-05-17 16:00 BK Ljungsbro P11 Lag 1 - Rimforsa IF P-11 Svart Tellbyvallen
2020-05-17 16:00 IK Östria Lambohov svart - Åtvidabergs FF P/F11 Röd Lambohovs sportfält
2020-05-17 17:00 Malmslätts AIK svart - Karle IF Hellgrenshagen
2020-05-30 10:00 Karle IF - Malmslätts AIK vit Ryd Solhaga
2020-05-30 10:00 Sturefors IF Röd - BK Ljungsbro P11 Lag 1
2020-05-30 11:15 Karle IF blå - IK Östria Lambohov svart Ryd Solhaga
2020-05-30 11:30 Sturefors IF Vit - IFK Wreta Kloster P.11 2020 Röd
2020-05-30 13:00 Rimforsa IF P-11 Vit - Malmslätts AIK svart Hackelvallen
2020-05-30 14:00 Rimforsa IF P-11 Svart - IK Östria Lambohov Gul Hackelvallen
2020-05-31 16:00 Åtvidabergs FF P/F11 Röd - IFK Wreta Kloster P.11 2020 Blå Edberga
2020-05-31 17:00 Åtvidabergs FF P/F11 Blå - BK Ljungsbro P11 Lag 2 Edberga
Juni
2020-06-13 10:00 Malmslätts AIK vit - Rimforsa IF P-11 Vit Hellgrenshagen
2020-06-13 11:00 Malmslätts AIK svart - Åtvidabergs FF P/F11 Blå Hellgrenshagen
2020-06-14 11:00 IFK Wreta Kloster P.11 2020 Röd - Åtvidabergs FF P/F11 Röd Kungsbrohov
2020-06-14 12:00 IFK Wreta Kloster P.11 2020 Blå - IK Östria Lambohov svart Kungsbrohov
2020-06-14 16:00 BK Ljungsbro P11 Lag 2 - Rimforsa IF P-11 Svart Tellbyvallen
2020-06-14 16:00 BK Ljungsbro P11 Lag 1 - Sturefors IF Vit Tellbyvallen
2020-06-14 16:00 IK Östria Lambohov Gul - Sturefors IF Röd Lambohovs sportfält
Augusti
2020-08-22 13:00 Rimforsa IF P-11 Vit - Karle IF Hackelvallen
2020-08-22 14:00 Rimforsa IF P-11 Svart - Malmslätts AIK svart Hackelvallen
2020-08-23 10:00 Karle IF blå - IFK Wreta Kloster P.11 2020 Blå Ryd Solhaga
2020-08-23 14:30 Sturefors IF Vit - IK Östria Lambohov Gul
2020-08-23 15:00 IK Östria Lambohov svart - IFK Wreta Kloster P.11 2020 Röd Lambohovs sportfält
2020-08-23 16:00 Sturefors IF Röd - BK Ljungsbro P11 Lag 2
2020-08-23 16:00 Åtvidabergs FF P/F11 Röd - BK Ljungsbro P11 Lag 1 Edberga
2020-08-23 17:00 Åtvidabergs FF P/F11 Blå - Malmslätts AIK vit Edberga
September
2020-09-05 11:15 Malmslätts AIK svart - Sturefors IF Röd Hellgrenshagen
2020-09-05 12:30 Malmslätts AIK vit - Rimforsa IF P-11 Svart Hellgrenshagen
2020-09-05 13:00 Rimforsa IF P-11 Vit - Karle IF blå Hackelvallen
2020-09-06 IFK Wreta Kloster P.11 2020 Röd - IFK Wreta Kloster P.11 2020 Blå Kungsbrohov
2020-09-06 12:00 Karle IF - Åtvidabergs FF P/F11 Blå Ryd Solhaga
2020-09-06 14:00 IK Östria Lambohov Gul - Åtvidabergs FF P/F11 Röd Lambohovs sportfält
2020-09-06 16:00 BK Ljungsbro P11 Lag 2 - Sturefors IF Vit Tellbyvallen
2020-09-06 16:00 BK Ljungsbro P11 Lag 1 - IK Östria Lambohov svart Tellbyvallen
2020-09-19 14:00 Rimforsa IF P-11 Svart - Karle IF Hackelvallen
2020-09-20 10:00 Sturefors IF Röd - Malmslätts AIK vit
2020-09-20 11:30 Sturefors IF Vit - Malmslätts AIK svart
2020-09-20 12:00 Åtvidabergs FF P/F11 Blå - Rimforsa IF P-11 Vit Edberga
2020-09-20 13:00 IFK Wreta Kloster P.11 2020 Blå - BK Ljungsbro P11 Lag 1 Kungsbrohov
2020-09-20 13:00 Karle IF blå - IFK Wreta Kloster P.11 2020 Röd Ryd Solhaga
2020-09-20 13:30 IK Östria Lambohov svart - IK Östria Lambohov Gul Lambohovs sportfält
2020-09-20 16:00 Åtvidabergs FF P/F11 Röd - BK Ljungsbro P11 Lag 2 Edberga
2020-09-30 00:00 Karle IF - Karle IF blå Ryd Solhaga

Postadress:
Nässjö FF - Fotboll
Klubbstugan, Skogsvallen
57141 Nässjö

Kontakt:
Tel: 0708619990
E-post: This is a mailto link

Se all info