Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Välj lag:

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P 13 C1 Höst

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Augusti
2020-08-15 10:00 231511004 Torstorps IF - Ekängens IF 5 - 6 Atlaslunden
2020-08-15 11:00 231511003 Söderköpings IK - IK Östria Lambohov 5 - 1 Vikingavallen Söderköping
2020-08-16 16:30 231511001 Ringarums IF - Åtvidabergs FF 4 - 2 Ringvallen
2020-08-18 18:00 231511002 Stångebro United BK - LSW IF 5 - 1
2020-08-22 15:00 231511006 IK Sleipner - Ringarums IF 2 - 4 Ektorps IP
2020-08-23 11:00 231511009 LSW IF - Söderköpings IK 3 - 2 Mossenplan
2020-08-23 13:30 231511010 Åtvidabergs FF - Stångebro United BK 1 - 1 Edberga
2020-08-23 16:30 231511008 IK Östria Lambohov - Torstorps IF 3 - 5 Lambohovs sportfält
2020-08-25 18:30 231511013 Söderköpings IK - Åtvidabergs FF 2 - 0 Vikingavallen Söderköping
2020-08-26 18:30 231511012 Stångebro United BK - IK Sleipner 0 - 0 Stångebro sportfält
2020-08-26 18:30 231511014 Torstorps IF - LSW IF 9 - 3 Atlaslunden
2020-08-27 19:00 231511015 Ekängens IF - IK Östria Lambohov 1 - 3 Ekängens IP
2020-08-30 13:30 231511019 Åtvidabergs FF - Torstorps IF 2 - 2 Edberga
2020-08-30 14:00 231511017 Ringarums IF - Stångebro United BK 2 - 1 Ringvallen
2020-08-30 16:00 231511016 IK Sleipner - Söderköpings IK 1 - 10 Ektorps IP
September
2020-09-02 18:30 231511018 LSW IF - Ekängens IF 9 - 4 Mossenplan
2020-09-05 10:00 231511023 Torstorps IF - IK Sleipner 15 - 4 Atlaslunden
2020-09-05 11:00 231511022 Söderköpings IK - Ringarums IF WO (3 - 0) Vikingavallen Söderköping
2020-09-06 15:00 231511024 Ekängens IF - Åtvidabergs FF 5 - 4 Ekängens IP
2020-09-06 16:00 231511025 IK Östria Lambohov - LSW IF 2 - 2 Lambohovs sportfält
2020-09-09 00:00 231511028 Stångebro United BK - Söderköpings IK 0 - 2 Skarpans IP
2020-09-09 18:00 231511027 Ringarums IF - Torstorps IF 2 - 8 Ringvallen
2020-09-10 18:00 231511029 Åtvidabergs FF - IK Östria Lambohov 8 - 0 Edberga
2020-09-11 18:00 231511026 IK Sleipner - Ekängens IF 8 - 1 Ektorps IP
2020-09-12 10:00 231511032 Torstorps IF - Stångebro United BK 6 - 4 Atlaslunden
2020-09-13 15:00 231511033 Ekängens IF - Ringarums IF 1 - 1 Ekängens IP
2020-09-14 18:00 231511034 IK Östria Lambohov - IK Sleipner 7 - 3 Lambohovs sportfält
2020-09-19 12:00 231511038 Stångebro United BK - Ekängens IF 0 - 0 Ryds Konstgräs
2020-09-19 14:00 231511035 LSW IF - Åtvidabergs FF 0 - 6 Mossenplan
2020-09-19 15:00 231511039 Söderköpings IK - Torstorps IF 8 - 2 Vikingavallen Söderköping
2020-09-20 16:00 231511036 IK Sleipner - LSW IF 6 - 5 Ektorps IP
2020-09-20 16:30 231511037 Ringarums IF - IK Östria Lambohov 4 - 9 Ringvallen
2020-09-26 12:00 231511042 Ekängens IF - Söderköpings IK 7 - 6 Ekängens IP
2020-09-27 11:00 231511044 LSW IF - Ringarums IF 4 - 3 Mossenplan
2020-09-27 13:30 231511045 Åtvidabergs FF - IK Sleipner 5 - 3 Edberga
2020-09-27 16:00 231511043 IK Östria Lambohov - Stångebro United BK 2 - 6 Lambohovs sportfält

Postadress:
Nässjö FF - Fotboll
Klubbstugan, Skogsvallen
57141 Nässjö

Kontakt:
Tel: 0708619990
E-post: This is a mailto link

Se all info