Hoppa till sidans innehåll

Resultat

Välj lag:

Spelprogram - DM Herrar 1/16-Final

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Andersbergs IK Ilirian Tahiri 0704757326 Gul/Svart/Svart
BK Astrio Mats Jingblad 0730337333 Gul/Svarta/Gula
BK Walldia Per Åke Persson 043175168 0709170664 Blå, Blå, Blå
BK Viljan Leif Karlsson 034638163 0706684119 grön/Vit/grön
Derome-Åskloster FF Joakim Therén 0733721265 Röd, Blå, Röd
Galtabäcks BK Patrik Wärm 0709697448 Vinröd/svart/svart
Getinge IF Hampus Jörmalm 0706146730 grön/vita/grön
Hyltebruks IF Tobias Örnstedt 0702647533 blå/vit/blå
IF Böljan Falkenberg Emil Oskarsson +46730800385 Blå/Blå/Vit
IF Leikin Ulf Persson 0706999754 0706999754 orange/svarta/orange
IF Norvalla Mikael Öst 0704211632 gul/blåa/gula
IFK Fjärås Tobias Lindén 0704779619 Röd/Vit/Röd
IS Halmia Anders Wallin 0708339136 vit, röda, vita
Kungsbacka City FC Tobias Hysén 0725502960 Svart/Svart/Svart
Lerkils IF Mikael Andreasson 0793472725 Blå/Röd/Blå
Lilla Tjärby IK Johan Wilmarstrand Jönsson 043010119 0705352558 Blå/röd-randig/Blå/Blå
Lilla Träslövs FF Glenn Larsson 034087701 0709891471 vit/blåa/blåa
Onsala BK Fredrik Holmberg 0765556130 vit/blå/blå
Oskarström IS Fredrik Andersson 0709124911 vit, vita, vit
Skottorps IF Mikael Gustafsson 043012936 0708821120 Grön/Gröna/Gröna
Skrea IF Peter Carlsson 0722207865 0722207865 Gult/Svarta/Svarta
Slöinge GOIF Johan Träff 0709654469 vit/vita/vita
Sperlingsholms IF Erik Höjman 0708741480 0708741480 Svart, Svart, Svart
Stafsinge IF Andreé Johansson 0766299773 0766299773 rödsvart/svart/svart
Särö IK Lars-Inge Andell 0733788876 grön/vita/vita
Torup/Rydö FF Mattias Krüger 0700479935 röda/svarta/svarta
Trönninge IF Eddie Andersson 0768994596 vit/röda/vita
Tölö IF Sven Karlsson 030014491 0706013895 Grönsvart/Svart/Grön
Ullareds IK Micael Hallgren 0709397973 0709397973 blå/blå/vita
Unnaryds GoIF Andreas Enggren 0707833567 0707833567 Grön (B-lag grön randig), Vit (B-lag Grön), Vit(B-lag vit)
Vapnö IF Thomas Lindgren 0702144479 röd/svart/svart
Ätrans FF Fredrik Andersson 0704599302 Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-07-01 19:00 070625007 Slöinge GOIF - Derome-Åskloster FF 6 - 5 e.s. Slöinge IP A
2020-07-08 19:00 070625014 Skottorps IF - Skrea IF 2 - 6 Gröningen A
2020-07-11 14:00 070625006 Särö IK - BK Walldia 3 - 1 Särö IP A
2020-07-22 19:00 070625013 IS Halmia - Trönninge IF 7 - 2 Örjans Vall
2020-07-24 19:00 070625008 Ätrans FF - Lerkils IF 0 - 3 Ätrans IP A
2020-07-24 19:00 070625012 Vapnö IF - Unnaryds GoIF 2 - 5 Vapnö IP 1
2020-07-25 12:00 070625010 Lilla Träslövs FF - Getinge IF 4 - 0 Östervi A
2020-07-25 13:00 070625005 IF Böljan Falkenberg - Stafsinge IF 1 - 2 Falkenbergs IP A
2020-07-25 14:00 070625003 Andersbergs IK - Lilla Tjärby IK 6 - 1 Halmstad Arena P4
2020-07-25 14:00 070625011 Kungsbacka City FC - Torup/Rydö FF 3 - 2 e.f. Tingbergsvallen A
2020-07-26 14:00 070625001 Oskarström IS - BK Astrio 2 - 5 Esperedsvallen
2020-07-26 18:00 070625009 BK Viljan - IF Norvalla 4 - 5 e.f. Fagervi
2020-07-26 19:00 070625002 IF Leikin - Hyltebruks IF 3 - 4 Halmstad Arena P1
2020-07-28 19:00 070625015 Ullareds IK - Galtabäcks BK 7 - 0 Hedevi 1
2020-07-28 19:00 070625016 Sperlingsholms IF - IFK Fjärås 1 - 3 Sperlingsholms IP 1
2020-07-29 19:00 070625004 Tölö IF - Onsala BK 0 - 3 Hamravallen A

Postadress:
Nässjö FF - Fotboll
Klubbstugan, Skogsvallen
57141 Nässjö

Kontakt:
Tel: 0708619990
E-post: This is a mailto link

Se all info