Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat P09

Spelprogram - Toyota Cup herr Cupspelet

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Anderstorps IF Per Johansson 037091265 0706379151 Grön, Vit, Vit
Aneby SK Tomas Erixon 038074887 0702910135 Blå, Blå, Blåa
Assyriska IK JKPG Roberto Shamoun 0734247087 Vit/Vit/Vit
Bosna IF Amir Dervisic 0703627556 Svart, Svart, Svart
Bäckseda IF Fredrik Crona 0733194211 0733194211 svart, svart, svart
Böda/Högby Björn Fjellström 0768938212 Vit/röd, Röd, Röd
Egnahems BK David Karlsson 0737409950 0737409950 Svart, Svart, Svart
Ekhagens IF Linus Lindberg 0734158348 Röd/svart, Svart, Svart
FC Dardania Bujar Ferizi 0708937489 Röd/svart, Svart, Svarta
FK Liljan Suad Avdic 037099110 0706624226 Blå, Blå, Blå
Gnosjö IF Enes Ahmetovic 0737193971 Gul, Svart, Svart
Gripenbergs BK Daniel Göransson 014012478 0768874289 Svart, Svart, Svart
Hjorted/Totebo Emil Johansson Holmberg 049060261 0706933863 Svart/Svart/Svart
HM IS Roger Olofsson 049621386 0703521389 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Hovmantorp GoIF Mikael Johansson 047820560 0706810840 Blå, Blå, Blå
Hovslätts IK Gullmar Johansson 014053088 0703760429 rött och vitt/vitt/vitt
Husqvarna FF Alessandro Severino Varela 0736339041 Blå, Blå, Blå
Hvetlanda GIF Bo Lindgren 038312916 0733247822 Blå, vit, Blå
IF Eksjö Fotboll Åsa Sjöstrand 038115455 0735725681 Vinröd/blå/blå
IF Haga Christer Johansson 036185686 0704497484 Svart/ Vit/ Svart
IF Hallby FK Einar Edvardsson 0761704088 Blå/blå/blå
IF Stjärnan Roger Pettersson 049119145 0705611666 Grön/Grön/Grön
IFK Berga Tommy Nilsson 048060443 0735367211 vit, vit, vit
IFK Värnamo Tony Johansson 037116899 0702490962 Vit, Blå, Blå
IK Tord Johan Hallenborg 0763138829 Lila, Vit, Vit
Ingelstads IK Thomas Andersson 047022990 0760332990 Röd, Blå, röd
Jönköpings BK Christofer Meibrant 0733373703 Blå/vit, blå, blå
Kalmar City BK Arnel Vuckic 0734419429 Ljusblå
Kulltorps GoIF Mikael Svensson 037082071 0709145279 Röd, Röd, Röd
Lindsdals IF Magnus Magni 048019105 0703174405 svart/svart/svart
Malmbäcks IF Arne Källström 0730616404 0730616404 Gul, Gul, Gul
Myresjö/Vetlanda FK Carina Tönnies 0727351555 Vit, Vit, Vit
Månsarps IF Freddie Magnusson 0735462097 blå-blå-blå
Nybro IF Anders Olsson 0708448382 Röd-vit/Röd/Röd
Nässjö FF Per Finnman 038019587 0767899587 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Oskarshamns AIK Stefan Johansson 0706387210 vit/vit/vit
Reftele GoIF Jonas Valdemarsen 0735426223 0735426223 Blå, Blå, blå
Ruda IF Jonas Lönn 0703478188 0703478188 Röd, Vit, Röd
Råslätts SK Simon Shahbaz 0362108125 0700786607 Röd, Röd, Röd
Räppe GOIF Jacob Croona Gul/svart/gul
Sandsbro AIK Joakim Dahl 0735014553 Gul, Gul, Gul
Stensjöns IF Tomas Andersson 038110018 0706642416 Vit/svart/vit
Storebro IF Morgan Carlsson 049513569 0706888703 Grön, Grön, Grön
Södra Vi IF Mats Krantz 049220269 0705232776 Vit, Blå, Vit
Tenhults IF Henrik Pettersson 036390281 0738245014 Svart/vit, svart, vit
Torpa AIS Erik Persson 0703226303 Gul/svart, svart, gul
Torpa FF Kenneth Pierre 036184378 0735548728 Blå/Blå/Blå
Tranås FF Hannes Gustafsson 0730471940 Rödsvartrandig/svart/röd
Vederslöv/Dänn.IF Niclas Magnusson 0706689932 Grönvit / Vit / Grön
Vimmerby IF Kjell Carlsson 0706480960 gul/svart, Svart, svart
Vislanda IF Ingvar Karlsson 0705481672 Vit, Röd, Röd
Vissefjärda GIF Marco Fransson 0722006891 Röd-vit, Röd, Röd
Växjö BoIS Växjö BoIS(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Växjö Norra IF Saso Atanasoski 0706033061 0706033061 Svart/svart/svart
Åryds IK Jan Johansson 0726444820 Röd, svart, röd
Åseda IF Peter Åberg 047471677 0733641007 Vit, Blå, Vit
Ölmstads IS Anton Jagborn 0727124438 Blå, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 2
2020-06-14 12:00 143135001 Egnahems BK - Ekhagens IF 2 - 6 Runnåkra IP 1
2020-06-14 12:00 143135017 IF Stjärnan - Ruda IF 2 - 4 Örnehed
2020-06-14 15:00 143135003 Malmbäcks IF - Hovslätts IK 0 - 3 Önnemo IP
2020-06-14 15:00 143135023 FK Liljan - Gnosjö IF OW (0 - 3) Ljusseveka
2020-06-14 16:00 143135025 Bosna IF - Kulltorps GoIF 2 - 0 Gisle IP
2020-06-14 18:00 143135010 IF Eksjö Fotboll - Myresjö/Vetlanda FK 5 - 6 e.s. Ränneborg
2020-06-15 143135021 Växjö BoIS - Åryds IK OW (0 - 3)
2020-06-15 18:30 143135024 Reftele GoIF - Anderstorps IF 2 - 4 Rönneljung
2020-06-15 19:00 143135002 Ölmstads IS - IF Hallby FK 0 - 1 ÖIS-gården
2020-06-15 19:00 143135005 Månsarps IF - IF Haga 3 - 4 Månsarps IP
2020-06-15 19:00 143135007 Gripenbergs BK - Aneby SK 3 - 2 Smévallen
2020-06-15 19:00 143135008 Torpa AIS - Tranås FF WO (3 - 0) Torpavallen
2020-06-15 19:00 143135009 HM IS - Hvetlanda GIF 0 - 7 Hjältemon
2020-06-15 19:00 143135012 Åseda IF - Bäckseda IF 2 - 1 Stena Parken
2020-06-15 19:00 143135013 Hjorted/Totebo - Vimmerby IF 1 - 10 Hjortheden
2020-06-15 19:00 143135014 Södra Vi IF - Storebro IF 6 - 5 e.s. Ulfveskog
2020-06-15 19:00 143135015 Böda/Högby - Lindsdals IF 0 - 3 Nya IP i Löttorp
2020-06-15 19:00 143135018 Vissefjärda GIF - Hovmantorp GoIF 3 - 1 Widavallen
2020-06-15 19:00 143135020 Sandsbro AIK - Ingelstads IK 4 - 3 e.s. Sandavi
2020-06-15 19:15 143135006 Torpa FF - Tenhults IF 0 - 3 Jordbrovallen
2020-06-16 19:00 143135022 Vislanda IF - FC Dardania 3 - 1 Tallevi
2020-06-17 19:00 143135004 Jönköpings BK - Råslätts SK 1 - 3 Junebäckens IP - konstgräs
2020-06-17 19:00 143135011 Stensjöns IF - Nässjö FF 4 - 1 Runeplan
2020-06-17 19:00 143135016 Kalmar City BK - Nybro IF 5 - 4 e.f. Södra Utmarken
2020-06-17 19:00 143135019 Vederslöv/Dänn.IF - Växjö Norra IF 2 - 5 Dänningevallen
Omgång 3
2020-06-24 19:00 143135027 Ekhagens IF - IK Tord 2 - 3 Ekhagsvallen
2020-06-24 19:00 143135028 Stensjöns IF - Assyriska IK JKPG 1 - 4 Runeplan
2020-06-24 19:00 143135036 Sandsbro AIK - Räppe GOIF 1 - 3 Sandavi
2020-06-29 18:30 143135040 IF Hallby FK - IFK Värnamo 2 - 5 Skandiamäklarna IP
2020-06-29 19:00 143135032 Kalmar City BK - Oskarshamns AIK 2 - 4 Bergavik IP 1
2020-06-30 19:00 143135026 Tenhults IF - Råslätts SK 1 - 3 Kabevallen
2020-06-30 19:00 143135030 Myresjö/Vetlanda FK - Gripenbergs BK 5 - 1 Myrvalla
2020-07-01 19:00 143135033 Ruda IF - IFK Berga 4 - 3 e.f. Tallåsvallen
2020-07-01 19:00 143135034 Lindsdals IF - Vissefjärda GIF 4 - 0 Fjölebro IP
2020-07-01 19:00 143135037 Växjö Norra IF - Åseda IF 9 - 0 Åbo Idrottsplats
2020-07-01 19:00 143135038 IF Haga - Gnosjö IF 2 - 1 e.f. Strömsbergsvallen
2020-07-01 19:00 143135041 Hovslätts IK - Husqvarna FF 1 - 4 Hovet
2020-07-02 19:00 143135039 Anderstorps IF - Bosna IF 2 - 1 Idrottsparken, Anderstorp
2020-07-03 19:00 143135031 Vimmerby IF - Södra Vi IF 7 - 0 Arena Ceosvallen
2020-07-04 14:00 143135035 Åryds IK - Vislanda IF 7 - 1 TIVAB Vallen
2020-07-05 17:00 143135029 Hvetlanda GIF - Torpa AIS 3 - 0 Heds Arena, Vetlanda
Omgång 4
2020-08-05 143135042 Assyriska IK JKPG - IK Tord Rosenlunds IP 3
2020-08-05 143135043 Husqvarna FF - Råslätts SK Vapenvallen
2020-08-05 143135044 Hvetlanda GIF - IF Haga Heds Arena, Vetlanda
2020-08-05 143135045 IFK Värnamo - Växjö Norra IF Finnvedsvallen
2020-08-05 143135046 Räppe GOIF - Åryds IK Räppevallen
2020-08-05 143135047 Myresjö/Vetlanda FK - Anderstorps IF Myrvalla
2020-08-05 143135048 Ruda IF - Vimmerby IF Tallåsvallen
2020-08-05 143135049 Oskarshamns AIK - Lindsdals IF Arena Oskarshamn

Postadress:
Nässjö FF - Fotboll
Klubbstugan, Skogsvallen
57141 Nässjö

Kontakt:
Tel: 0708619990
E-post: This is a mailto link

Se all info