Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat F06

Spelprogram - Träningsmatcher Dam

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås FC United (E1) Alingsås FC United(Föreningen)
Alvesta GIF (D3) Bo-Lennart Andersson 047210716 0706823086 Grön/Grön/Grön
Alvesta GOIF (D4) Alvesta GOIF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Bankeryds SK (D2) Håkan Nilsson 0700599004 Gul/Svart/Svart
Bankeryds SK B (D4) Jan Stånggren Gul, Svart, Gul
BK Kenty (D2) BK Kenty(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Bors SK (D3) William Hultgren 0767710877 0767710877 Blå, Blå
Boxholms IF (D4) Boxholms IF(Föreningen) RÖD, Röd, Röd
Burseryds IF (D4) Burseryds IF(Föreningen) Gul/Grön/Gul
Bäckebo GoIF (D4) Bäckebo GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Egnahems BK (D2) Annika Larlind 036134971 0705511341 Orange, Svart, Orange
Egnahems BK B (D3) Thomas Jansson 0705550361 Orange, Svart, Orange
Emmaboda IS (D2) Patrik Berg 0763053981 Gul/Svart/Gul
Emmaboda IS B (D3) Patrik Berg 0763053981 Gul/Svart, Svart, Gul
FC Vetlanda Dam (D2) FC Vetlanda Dam(Föreningen) vit/vit/vit
FC Vetlanda Dam Komb U (D4) FC Vetlanda Dam(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Forserums IF (D4) Anders Behrensjö 0761900307 vit/grön, vit eller grön, Vit eller grön
Fredriksdal/Äng (D3) Konrad Josefsson 0703322783 Svart/Svart/Svart
Frödinge-Brantestad SK (D3) Frödinge-Brantestad SK(Föreningen) Blå/svart/blå
Färjestadens GOIF (D1) Johan Hellsten 0704943853 Röd, Röda, Röda
Färjestadens GOIF (D4) Färjestadens GOIF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Färjestadens GOIF B (D3) Färjestadens GOIF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Glömminge/Algutsrum IF (D2) Henrik Karlsson 0733700277 vit-vit-vita
Gnosjö IF (D3) Peder Reich 0706690130 Gul, Svart, Svart
Gnosjö IF B (D4) Gnosjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Gripenbergs BK (D4) Gripenbergs BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Hamneda GIK (D3) Hamneda GIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hestra/Grimsås (D4) Patric Nilsen 0370335521 0703002320 Blå, Svart, Blå
Hjortsberga IF (D4) Hjortsberga IF(Föreningen) gul/svart, svart, gul/svart
HM IS (D4) Hjältevads Mariannelunds IS(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Holsby SK Dam (D3) Evelina Harrysson 0703936972 Vit, Vit, Vit
Hossmo/Kalmar Södra (D4) Hossmo BK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Hovshaga/Sandsbro (D3) Staffan Hultqvist 0735403999 Blå, Blå, Blå
Hultsfreds FK (D3) Marona Phalén 049510323 0705979660 Vit-Grön/grön/grön
Hultsjö IF (D2) Daniel Fröström 0472260638 0704028675 vit/blå/vit
Hultsjö IF (D4) Anna Rydén 0735343166 Vit, Blå, blå
Husqvarna FF (D1) Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Husqvarna FF (F16) Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Husqvarna FF B (D3) Husqvarna FF(Föreningen) Blå/blå/blå
Hyltebruks IF (D3) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, vit, blå
Hällaryds IF (D2) Hällaryds IF(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Högsby IK (D4) Högsby IK(Föreningen) Svart-vit randig, Svart, Vit
IF Eksjö Fotboll (D2) Christian Berg vinröd/svart
IF Eksjö Fotboll (D3) IF Eksjö Fotboll(Föreningen) Vinröd, Blå, Blå
IF Hallby FK (D3) Linda Svensson 0704824877 Blå/vit, Blå, Blå
IF Hallby FK B (D4) Linda Svensson 0704824877 Blå/vit, Blå, Blå
IFK Berga (P05) IFK Berga(Föreningen) vit, vit, vit
IFK Borgholm (D3) Edin Dzananovic 0706588007 vit/vit/vit
IFK Grimslöv (D3) Per-Ola Nilsson 047230925 0706860925 vit blå vit
IFK Grimslöv B (D4) Maria Berggren Lindström 0704012858 Vit, Blå, vit
IFK Hult (D4) IFK Hult(Föreningen) lila, svart, lila
IFK Kalmar (EE) Martin Sjöstrand 0768569445 Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar (F16) IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar (F17) IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar (F19) IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar B (D3) Stefan Ekström 0480423435 0708746268 Blå/blå/blå
IFK Karlshamn (D3) IFK Karlshamn(Föreningen) Blå/Vit, Vit, Vit
IFK Lammhult (D4) IFK Lammhult(Föreningen) Blå/vit, Blå/vitt, Blåa
IFK Norrköping FK (D1) IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK O/RBK B (D4) Johan Sjögren 0706118180 Blå, Blå, Svarta
IFK Påryd (D4) IFK Påryd(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Värnamo (D1) Wilhelm Franz Gollwitzer 0703103239 Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo (F17) IFK Värnamo(Föreningen) Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo Dam U (D3) Susanne Wrethstig 0705685333 Vit, Blå, Blå
IFK Österbymo (D) IFK Österbymo(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IK Friscopojkarna (D1) IK Friscopojkarna(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ingelstads IK (D2) Mats Henningsson 047038213 0730477655 Röd/blå/röd
Ingelstads IK (D4) Ingelstads IK(Föreningen) Röd, Blå, röd
Jönköpings Södra IF (D3) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF (F17) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF B (D4) Jönköpings Södra IF(Föreningen) Grön, Vit, Vit
Kallinge SK (D3) Kallinge SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kalmar Södra/Hossmo (D2) Karl Martin Adolfsson 048026947 0705607560 röd/blå/blå/blå
Karlskrona FF (D2) Karlskrona FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kristianstads DFF (DA) Kristianstads DFF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Kristianstads DFF (F17) Kristianstads DFF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Kristianstads DFF (F19) Kristianstads DFF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Krokstorps IF (D4) Krokstorps IF(Föreningen) gul, gul, gulsvart
Lagans AIK (D4) Malin Karlsson 0703114917 Blå/Blå, Blå, BLÅ
LGOIF/HGOIF (D4) Erik Kågestad 0705177018 Blå, Blå, Blå
Liatorps IF/Eneryda IF (D4) Liatorps IF(Föreningen) Svart-Röd, Svart, Svart
Lidköpings FK (E1) Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Lindsdals IF (D2) Johan Ewaldh 048063155 0708559753 svart/svart/svart
Linghems SK (D3) Linghems SK(Föreningen) grön, svart, svart
Linköpings FC (DA) Linköpings FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Linköpings FC (F17) Linköpings FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ljungby IF (D2) Ljungby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Lommaryds IF (D4) Alfred Palmér 0765188055 0765188055 Vit, Röd, Röd
Madesjö IF (D3) Johan Gardelin 0731819133 Röd, röd, Röd
Madesjö IF B (D4) Ola Quist 0733521911 Röd, röd, Röd
Mariebo IK A (D1) Fredric Jonsson 0706751993 Gul, Svart, Svart
Mariebo IK B (D3) Mariebo IK(Föreningen) Gul/svart/svart
Mjölby FC (D2) Mjölby FC(Föreningen) Turkos, Vit, Vit
Mjölby FC Mjölby FC/AI (F16) Mjölby FC(Föreningen) Turkos, Vit, Vit
Moheda IF (D3) Moheda IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Mossens BK (D3) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mullsjö IF (D4) Mullsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mönsterås GOIF (D4) Mönsterås GOIF(Föreningen) Röd vit, Röd, Röd
Mörbylånga GOIF (D3) Mörbylånga GOIF(Föreningen) blå, blå, blå
NGIS/NIK (D4) Martin Mammoo 0704492293 Vit/grön/vit
Nittorps IK (D1) Nittorps IK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Röd
Nässjö FF (D3) Nässjö FF(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Nässjö FF (F16) Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nässjö FF B (D4) Nässjö FF(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nättraby GoIF (D1) Nättraby GoIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Ramdala IF (D3) Ramdala IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Rockneby IK (D4) Vedran Bajramovic 0723864337 Grön, Grön, Vita
Rosenfors IK (D4) Rosenfors IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Runsten/Möck. IF B (D4) Runsten-Möckleby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Runsten/Möckleby IF (D2) Nicklas Broman 0705883758 blå, blå, blå
Ryssby IF (D4) Evelina Åhman 037240230 0705640230 Blå, Vit, Blå
RÅs LB (D3) Bredaryd Lanna IK(Föreningen) Marinblått/Marinblått/Marinblått
RÅs LB B (D4) Bredaryd Lanna IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Räppe GOIF (D4) Jimmy Stark 0708857774 Gul, Svart, Gul
Rödeby AIF (D4) Rödeby AIF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Rödsle BK (D2) Lasse Hellberg 0768275399 gul, svart, svart
Sandsbro/Hovshaga B (D4) David Brandt 0730582818 gul/gul/gul
Skillingaryds IS (D3) Rickard Green 0733109287 Svart/Svart/Svart
Skoftebyns IF (D1) Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skövde Kvinnliga IK (F17) Skövde Kvinnliga IK(Föreningen) Svart/vit, Svart, svart
Smedby/Trekanten (D2) Ray Johansson 0727147854 Grön/Svart/Svart
Smålandsstenars GoIF (D2) Tobias Larsson 0768050048 Svart-vit/Svart/Svart
Smålandsstenars GOIF (D4) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Smålandsstenars GoIF (F16) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Sommens AIF (D4) Sommens AIF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Tabergs SK/Tenhults IF (D4) Mikael Lindstrand 036363445 0760382823 rödsvart/svart/röd
Team Södermöre (D2) Helén Elgmo 0708202943 gul/blå/blå
Team Södermöre B (D3) Helén Elgmo 0708202943 Blå/blå/blå
Timmernabbens IF (D4) Timmernabbens IF(Föreningen) Gul/svart, Svart, Svart
Tingsryd United FC (D3) Tingsryd United FC(Föreningen) grön/svart/svart
Tjust IF FF (D2) Tjust IF FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Torpa FF (D4) Annelin Hällblad 0707977596 Blå/Blå/Blå
Tranås/Torpa (D2) Kenneth Aregran 014019575 0765278364 svart/svart/svart
Tranås/Torpa B (D3) Torbjörn Strand 0703935555 svart/svart/svart
Trekanten/Smedby (D4) Thony Ragnarsson 048050848 0708767318 blå,blå,blå
Trönninge IF (D2) Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Waggeryds IK (D3) Waggeryds IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Vederslöv/Dänningelanda IF (D4) Ulf Gustavsson 0470757985 0703776355 Grön, Vit, Grön
Westbo United DFF (D4) Benny Carlström 0761162175 Lila, Vit, Vit
Vimmerby IF (D2) Vimmerby IF(Föreningen) gul/svart, Svart, svart
Vimmerby IF B (D3) Vimmerby IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit (tröja, byxa, strumpa)
Vimmerby IF C (D4) Maria Kennmark 0706869725 Svart/svart/svart
Vrigstads IF (D4) Fredrik Bodefält 038230347 0735235092 Gul, Svart, Svart
Västerviks Dam (D3) Mikael Winqvist 0709272234 gul/svart/gul
Västerviks Dam B (D4) IFK Västervik(Föreningen) Blå/blå/blå
Växjö BK (D2) Markus Johansson 0762482887 gul-svart/svart/svart
Växjö BK B (D3) Eva Bergdahl 0470763103 0707389301 Gul-svart/svart/svart
Växjö DFF (DA) Växjö DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Växjö DFF (F19) Växjö DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Åseda IF (D3) Åseda IF(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Åtvidabergs FF (D4) Åtvidabergs FF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Älmhults IF (D2) Cristian Ozan 0736821267 Blå,blå,blå
Älmhults IF B (D4) Älmhults IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ödeshögs IK (D4) Ödeshögs IK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Öis/Vista (D3) Conny Båge +46707154015 blå/blå/blå
ÖIS/Vista B (D4) Ölmstads IS(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 14:00 140980015 IFK Kalmar (EE) - Kristianstads DFF (DA) 0 - 2 Gasten IP
2020-01-19 13:00 140980018 Jönköpings Södra IF (F17) - Linköpings FC (F17) 1 - 5 Junebäckens IP - konstgräs
2020-01-23 19:30 140980001 Öis/Vista (D3) - Egnahems BK B (D3) 2 - 3 Zinkensdamm
2020-01-28 19:15 140980097 IFK Värnamo (D1) - Mariebo IK A (D1) 0 - 0 Ljusseveka konstgräs
2020-01-31 18:30 140980106 Växjö DFF (DA) - Linköpings FC (DA) 1 - 2 Tipshallen, Växjö
2020-02-08 13:30 140980132 Mariebo IK A (D1) - Mariebo IK A (D1) 3 - 0 Junebäckens IP - Konstgräs
2020-02-08 14:00 140980096 Jönköpings Södra IF (D3) - Husqvarna FF (D1) 2 - 1 Tipshallen Elmia, Jönköping
2020-02-08 15:00 140980074 LGOIF/HGOIF (D4) - Liatorps IF/Eneryda IF (D4) 2 - 1 Hovmantorps IP
2020-02-09 12:30 140980130 IFK O/RBK B (D4) - Bäckebo GoIF (D4) 1 - 1 Ernemar IP - Konstgräs
2020-02-09 13:00 140980032 IFK Borgholm (D3) - Smedby/Trekanten (D2) 0 - 5 Borgholms IP Konstgräs
2020-02-13 18:30 140980153 Mönsterås GOIF (D4) - IFK Kalmar (F16) 1 - 6 Idrottsparken - konstgräs
2020-02-15 14:00 140980012 IFK Kalmar (EE) - Lidköpings FK (E1) 2 - 0 Gasten IP
2020-02-15 14:00 140980111 Växjö DFF (F19) - Växjö BK (D2) Fagrabäck Konstgräs
2020-02-16 13:00 140980033 IFK Borgholm (D3) - Runsten/Möckleby IF (D2) 0 - 2 Borgholms IP Konstgräs
2020-02-21 19:00 140980112 Växjö DFF (F19) - IFK Kalmar (F19) Tipshallen, Växjö
2020-02-22 09:30 140980147 Husqvarna FF (F16) - ÖIS/Vista B (D4) Zinkensdamm
2020-02-22 10:30 140980062 IFK Värnamo Dam U (D3) - Bankeryds SK (D2) Ljusseveka konstgräs
2020-02-22 11:00 140980093 Lagans AIK (D4) - Räppe GOIF (D4) Lagan Turf Arena
2020-02-22 13:15 140980114 RÅs LB B (D4) - Bors SK (D3) Bollagården, konstgräs
2020-02-22 14:00 140980040 Vimmerby IF (D2) - Växjö BK (D2) Arena Ceosvallen
2020-02-22 14:00 140980084 Tjust IF FF (D2) - Hultsfreds FK (D3) Bökensved Konstgräs
2020-02-22 15:00 140980013 IFK Kalmar (EE) - Husqvarna FF (D1) Gasten IP
2020-02-22 15:00 140980021 IFK Värnamo (D1) - Nittorps IK (D1) Ljusseveka konstgräs
2020-02-22 15:30 140980108 Egnahems BK (D2) - Gnosjö IF (D3) Zinkensdamm
2020-02-22 15:30 140980163 Skillingaryds IS (D3) - Tabergs SK/Tenhults IF (D4) Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2020-02-23 11:00 140980024 IFK Värnamo Dam U (D3) - Waggeryds IK (D3) Ljusseveka konstgräs
2020-02-23 13:00 140980019 Lindsdals IF (D2) - IFK Borgholm (D3) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-02-23 15:00 140980002 IF Hallby FK (D3) - Egnahems BK B (D3) Skandiamäklarna IP 1
2020-02-23 15:00 140980017 Vrigstads IF (D4) - HM IS (D4) Hofgårdsvallen - konstgräs
2020-02-28 19:00 140980144 Sandsbro/Hovshaga B (D4) - Ingelstads IK (D4) Hagavallen, konstgräs
2020-02-29 11:30 140980016 Egnahems BK (D2) - Hultsjö IF (D2) Zinkensdamm
2020-02-29 12:30 140980161 Skillingaryds IS (D3) - Öis/Vista (D3) Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2020-02-29 13:00 140980049 Smedby/Trekanten (D2) - Glömminge/Algutsrum IF (D2) Södra Utmarken - Konstgräs
2020-02-29 13:00 140980052 Team Södermöre (D2) - Nättraby GoIF (D1) Ljungbyholms - Konstgräs
2020-02-29 13:15 140980115 RÅs LB B (D4) - Smålandsstenars GOIF (D4) Bollagården, konstgräs
2020-02-29 13:30 140980095 Westbo United DFF (D4) - Hyltebruks IF (D3) Gisle IP, konstgräs
2020-02-29 13:30 140980121 Husqvarna FF (D1) - Lidköpings FK (E1) Zinkensdamm
2020-02-29 14:00 140980029 Ljungby IF (D2) - IFK Grimslöv (D3) Lagavallen Konstgräs
2020-02-29 14:00 140980064 Färjestadens GOIF (D1) - Lindsdals IF (D2) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-02-29 14:00 140980085 Tjust IF FF (D2) - Frödinge-Brantestad SK (D3) Bökensved Konstgräs
2020-02-29 15:00 140980173 IFK Kalmar (F17) - IFK Berga (P05)
2020-03-01 11:00 140980090 Rockneby IK (D4) - Bäckebo GoIF (D4) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-03-01 11:00 140980092 Lagans AIK (D4) - Liatorps IF/Eneryda IF (D4) Lagan Turf Arena
2020-03-01 11:00 140980168 IFK Kalmar (F19) - Älmhults IF (D2) Gasten IP
2020-03-01 12:00 140980104 Nässjö FF (D3) - Waggeryds IK (D3) Skogsvallen - Konstgräs
2020-03-01 13:00 140980025 IFK Värnamo Dam U (D3) - Bors SK (D3) Ljusseveka konstgräs
2020-03-01 13:00 140980075 LGOIF/HGOIF (D4) - Rödeby AIF (D4) Hovmantorps IP
2020-03-01 14:00 140980009 IFK Grimslöv B (D4) - IFK Lammhult (D4) Tallevi, konstgräs
2020-03-01 14:00 140980159 Färjestadens GOIF B (D3) - Smedby/Trekanten (D2)
2020-03-01 15:00 140980058 Bankeryds SK (D2) - Jönköpings Södra IF (D3) Furuvik - Konstgräs
2020-03-01 15:00 140980139 Hovshaga/Sandsbro (D3) - Vederslöv/Dänningelanda IF (D4) Norremark 1
2020-03-01 15:30 140980003 Egnahems BK B (D3) - Lommaryds IF (D4) Zinkensdamm
2020-03-06 19:00 140980140 Hovshaga/Sandsbro (D3) - Växjö BK B (D3) Hagavallen, konstgräs
2020-03-07 09:30 140980148 Husqvarna FF (F16) - Mjölby FC Mjölby FC/AI (F16) Zinkensdamm
2020-03-07 11:00 140980094 Lagans AIK (D4) - IFK Grimslöv B (D4) Lagan Turf Arena
2020-03-07 12:00 140980004 Vimmerby IF (D2) - Egnahems BK (D2) Arena Ceosvallen
2020-03-07 12:00 140980171 Madesjö IF (D3) - IFK Kalmar (F16) Åkrahälls IP
2020-03-07 13:00 140980053 Team Södermöre (D2) - Kalmar Södra/Hossmo (D2) Ljungbyholms - Konstgräs
2020-03-07 13:30 140980152 Bankeryds SK B (D4) - Jönköpings Södra IF B (D4) Furuvik - Konstgräs
2020-03-07 14:00 140980065 Färjestadens GOIF (D1) - Smedby/Trekanten (D2) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-07 14:00 140980107 Gnosjö IF (D3) - Ljungby IF (D2) Töllshov
2020-03-07 15:00 140980014 IFK Kalmar (EE) - Mariebo IK A (D1) Gasten IP
2020-03-07 15:30 140980102 Ingelstads IK (D2) - IFK Karlshamn (D3) Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2020-03-07 15:30 140980174 IFK Kalmar (F17) - Kristianstads DFF (F17)
2020-03-08 10:00 140980070 Färjestadens GOIF B (D3) - Mörbylånga GOIF (D3) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-08 11:00 140980169 IFK Kalmar (F19) - Glömminge/Algutsrum IF (D2) Gasten IP
2020-03-08 12:00 140980086 Tjust IF FF (D2) - Runsten/Möckleby IF (D2) Bökensved Konstgräs
2020-03-08 13:00 140980026 IFK Värnamo Dam U (D3) - Kristianstads DFF (F19) Ljusseveka konstgräs
2020-03-08 13:00 140980054 Team Södermöre B (D3) - Emmaboda IS B (D3) Ljungbyholms - Konstgräs
2020-03-08 13:00 140980113 Växjö DFF (F19) - Älmhults IF (D2) Fagrabäck Konstgräs
2020-03-08 14:00 140980041 Vimmerby IF B (D3) - FC Vetlanda Dam Komb U (D4) Arena Ceosvallen
2020-03-08 14:00 140980117 Bors SK (D3) - Åseda IF (D3) Kungshall, Rydaholm
2020-03-08 15:00 140980059 Bankeryds SK (D2) - Smålandsstenars GoIF (D2) Furuvik - Konstgräs
2020-03-08 15:00 140980118 IF Eksjö Fotboll (D2) - Växjö BK (D2) Ränneborg - Konstgräs
2020-03-08 17:00 140980077 Tranås/Torpa B (D3) - Boxholms IF (D4) Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-08 17:15 140980167 Vrigstads IF (D4) - IFK Lammhult (D4) Hofgårdsvallen - konstgräs
2020-03-14 10:30 140980098 Växjö BK (D2) - Åseda IF (D3) Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2020-03-14 11:00 140980051 Tranås/Torpa (D2) - Sommens AIF (D4) Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-14 11:00 140980082 Hossmo/Kalmar Södra (D4) - IFK Kalmar (F17) Södra Utmarken - Konstgräs
2020-03-14 11:30 140980005 Egnahems BK (D2) - Smålandsstenars GoIF (D2) Zinkensdamm
2020-03-14 12:30 140980146 Hovshaga/Sandsbro (D3) - Hällaryds IF (D2) Norremark 1
2020-03-14 13:00 140980055 Team Södermöre (D2) - IFK Kalmar (F19) Ljungbyholms - Konstgräs
2020-03-14 13:30 140980122 Husqvarna FF (D1) - Alingsås FC United (E1) Zinkensdamm
2020-03-14 13:30 140980133 Mariebo IK A (D1) - IK Friscopojkarna (D1) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-14 14:00 140980030 Ljungby IF (D2) - Alvesta GIF (D3) Lagavallen Konstgräs
2020-03-14 14:00 140980066 Färjestadens GOIF (D1) - Glömminge/Algutsrum IF (D2) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-14 15:00 140980020 Lindsdals IF (D2) - Västerviks Dam (D3) Fjölebro IP - Konstgräs
2020-03-14 15:00 140980119 IF Eksjö Fotboll (D2) - Växjö DFF (F19) Ränneborg - Konstgräs
2020-03-14 15:30 140980103 Ingelstads IK (D2) - Kallinge SK (D3) Fagrabäck Konstgräs
2020-03-15 11:00 140980027 IFK Värnamo Dam U (D3) - Mariebo IK B (D3) Ljusseveka konstgräs
2020-03-15 12:00 140980042 Vimmerby IF B (D3) - Emmaboda IS B (D3) Arena Ceosvallen
2020-03-15 12:00 140980099 Växjö BK B (D3) - Älmhults IF B (D4) Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2020-03-15 12:00 140980131 IFK O/RBK B (D4) - Krokstorps IF (D4) Ernemar IP - Konstgräs
2020-03-15 13:00 140980035 IFK Borgholm (D3) - Team Södermöre (D2) Borgholms IP Konstgräs
2020-03-15 14:00 140980071 Färjestadens GOIF B (D3) - Bäckebo GoIF (D4) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-15 15:00 140980060 Bankeryds SK (D2) - Mossens BK (D3) Furuvik - Konstgräs
2020-03-15 15:00 140980157 Ryssby IF (D4) - Liatorps IF/Eneryda IF (D4) Lagan Turf Arena
2020-03-15 16:00 140980087 Tjust IF FF (D2) - Åtvidabergs FF (D4) Bökensved Konstgräs
2020-03-15 16:00 140980125 Hamneda GIK (D3) - Moheda IF (D3) Lagavallen Konstgräs
2020-03-15 17:00 140980078 Tranås/Torpa B (D3) - IF Eksjö Fotboll (D3) Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-19 17:50 140980138 Tranås/Torpa (D2) - FC Vetlanda Dam (D2) Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-21 12:00 140980006 Ljungby IF (D2) - Egnahems BK (D2) Lagavallen Konstgräs
2020-03-21 12:00 140980043 Vimmerby IF (D2) - Lindsdals IF (D2) Arena Ceosvallen
2020-03-21 13:00 140980023 IFK Värnamo (D1) - Växjö BK (D2) Ljusseveka konstgräs
2020-03-21 13:00 140980050 Tranås/Torpa (D2) - Tjust IF FF (D2) Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-21 14:00 140980010 IFK Grimslöv B (D4) - Vederslöv/Dänningelanda IF (D4) Tallevi, konstgräs
2020-03-21 14:00 140980067 Färjestadens GOIF (D1) - Emmaboda IS (D2) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-21 15:00 140980120 IF Eksjö Fotboll (D2) - Mariebo IK A (D1) Ränneborg - Konstgräs
2020-03-21 15:00 140980170 IFK Kalmar (F19) - IFK Berga (P05) Gasten IP
2020-03-21 15:30 140980123 Husqvarna FF (D1) - BK Kenty (D2) Zinkensdamm
2020-03-21 15:30 140980160 Växjö DFF (F19) - Hultsjö IF (D2) Fagrabäck Konstgräs
2020-03-22 10:00 140980176 Mörbylånga GOIF (D3) - Glömminge/Algutsrum IF (D2) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-22 12:30 140980162 Skillingaryds IS (D3) - Växjö BK B (D3) Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2020-03-22 13:00 140980036 IFK Borgholm (D3) - Kalmar Södra/Hossmo (D2) Borgholms IP Konstgräs
2020-03-22 13:00 140980056 Team Södermöre B (D3) - Ramdala IF (D3) Ljungbyholms - Konstgräs
2020-03-22 13:30 140980149 Husqvarna FF (F16) - Nässjö FF (F16) Zinkensdamm
2020-03-22 14:00 140980076 LGOIF/HGOIF (D4) - Madesjö IF B (D4) Hovmantorps IP
2020-03-22 15:00 140980091 Sommens AIF (D4) - Ödeshögs IK (D4) Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-22 15:30 140980134 Mariebo IK B (D3) - Smålandsstenars GoIF (D2) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-22 16:00 140980126 Hamneda GIK (D3) - Bors SK (D3) Lagavallen Konstgräs
2020-03-28 11:00 140980081 Kalmar Södra/Hossmo (D2) - Karlskrona FF (D2) Södra Utmarken - Konstgräs
2020-03-28 12:00 140980166 Madesjö IF B (D4) - IFK Påryd (D4) Konstgräset Åkrahäll
2020-03-28 13:30 140980150 Husqvarna FF (F16) - Smålandsstenars GoIF (F16) Zinkensdamm
2020-03-28 13:30 140980175 IFK Kalmar (F17) - IFK Värnamo (F17)
2020-03-28 14:00 140980031 Ljungby IF (D2) - Trönninge IF (D2) Lagavallen Konstgräs
2020-03-28 14:00 140980044 Vimmerby IF (D2) - Rödsle BK (D2) Arena Ceosvallen
2020-03-28 14:00 140980068 Färjestadens GOIF (D1) - IFK Kalmar (F19) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-28 15:30 140980100 Växjö BK (D2) - Älmhults IF (D2) Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2020-03-29 12:00 140980045 Vimmerby IF B (D3) - Frödinge-Brantestad SK (D3) Arena Ceosvallen
2020-03-29 12:00 140980105 Nässjö FF (D3) - Hultsjö IF (D2) Skogsvallen - Konstgräs
2020-03-29 13:00 140980037 IFK Borgholm (D3) - Bäckebo GoIF (D4) Borgholms IP Konstgräs
2020-03-29 13:00 140980141 Hovshaga/Sandsbro (D3) - Åseda IF (D3) Hagavallen, konstgräs
2020-03-29 14:00 140980072 Färjestadens GOIF B (D3) - IFK Kalmar (F17) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-29 14:15 140980116 RÅs LB (D3) - Smålandsstenars GoIF (D2) Bollagården, konstgräs
2020-03-29 15:00 140980061 Bankeryds SK (D2) - Tranås/Torpa (D2) Furuvik - Konstgräs
2020-03-29 16:00 140980088 Tjust IF FF (D2) - Linghems SK (D3) Bökensved Konstgräs
2020-03-29 16:00 140980127 Hamneda GIK (D3) - Liatorps IF/Eneryda IF (D4) Lagavallen Konstgräs
2020-03-29 17:00 140980156 Smedby/Trekanten (D2) - Emmaboda IS (D2) Åvallen 2
2020-03-29 17:00 140980164 Gripenbergs BK (D4) - Sommens AIF (D4) Svartåvallen
2020-03-29 17:00 140980172 Emmaboda IS (D2) - Madesjö IF (D3) Emmaboda IP - Konstgräs
2020-04-04 11:30 140980007 Egnahems BK (D2) - RÅs LB (D3) Zinkensdamm
2020-04-04 12:00 140980089 Tjust IF FF (D2) - Rosenfors IK (D4) Bökensved Konstgräs
2020-04-04 13:30 140980124 Husqvarna FF (D1) - Skoftebyns IF (D1) Zinkensdamm
2020-04-04 15:00 140980038 Hossmo/Kalmar Södra (D4) - IFK Borgholm (D3) Södra Utmarken - Konstgräs
2020-04-04 15:00 140980069 Färjestadens GOIF (D1) - Smålandsstenars GoIF (D2) Ekerum Park
2020-04-04 15:00 140980145 Sandsbro/Hovshaga B (D4) - Vrigstads IF (D4) Hagavallen, konstgräs
2020-04-04 15:30 140980101 Växjö BK (D2) - Bankeryds SK (D2) Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2020-04-04 15:30 140980135 Mariebo IK A (D1) - IFK Norrköping FK (D1) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-04-04 17:00 140980109 Smedby/Trekanten (D2) - Team Södermöre (D2) Ekerum Park
2020-04-05 12:00 140980110 Trekanten/Smedby (D4) - Rockneby IK (D4) Ekerum Park
2020-04-05 13:00 140980057 Team Södermöre B (D3) - Mörbylånga GOIF (D3) Ljungbyholms - Konstgräs
2020-04-05 14:00 140980046 Vimmerby IF B (D3) - Hultsfreds FK (D3) Arena Ceosvallen
2020-04-05 14:00 140980073 Färjestadens GOIF B (D3) - IFK Kalmar (F16) Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-04-05 14:00 140980142 Hovshaga/Sandsbro (D3) - Tingsryd United FC (D3) Norremark 1
2020-04-05 15:00 140980154 Westbo United DFF (D4) - Bors SK (D3) Gisle IP, konstgräs
2020-04-05 15:30 140980008 Egnahems BK B (D3) - Mullsjö IF (D4) Zinkensdamm
2020-04-05 16:00 140980128 Hamneda GIK (D3) - Ryssby IF (D4) Sunnevi
2020-04-05 18:00 140980079 Tranås/Torpa B (D3) - Lommaryds IF (D4) Bredstorps IP - Konstgräs
2020-04-10 11:00 140980063 IFK Värnamo Dam U (D3) - FC Vetlanda Dam (D2) Ljusseveka konstgräs
2020-04-10 12:00 140980129 Hamneda GIK (D3) - Ljungby IF (D2) Sunnevi
2020-04-10 13:00 140980080 Tranås/Torpa B (D3) - Ödeshögs IK (D4) Bredstorps IP - Konstgräs
2020-04-10 14:00 140980047 Vimmerby IF (D2) - Mjölby FC (D2) Arena Ceosvallen
2020-04-12 14:00 140980011 IFK Grimslöv (D3) - Växjö BK B (D3) Tallevi, konstgräs
2020-04-12 16:00 140980155 Bors SK (D3) - Moheda IF (D3) Kungshall, Rydaholm
2020-04-13 12:30 140980158 Ryssby IF (D4) - RÅs LB B (D4) Lagan Turf Arena
2020-04-13 13:45 140980136 Jönköpings Södra IF B (D4) - ÖIS/Vista B (D4) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-04-13 15:00 140980143 Hovshaga/Sandsbro (D3) - IFK Grimslöv (D3) Hagavallen, konstgräs
2020-04-13 15:45 140980137 Jönköpings Södra IF (D3) - Öis/Vista (D3) Junebäckens IP - Konstgräs
2020-04-18 09:30 140980151 Husqvarna FF (F16) - Skövde Kvinnliga IK (F17) Zinkensdamm
2020-04-19 11:00 140980165 Gripenbergs BK (D4) - IFK Österbymo (D) Smévallen
2020-04-19 14:00 140980048 Vimmerby IF B (D3) - Öis/Vista (D3) Arena Ceosvallen
2020-04-19 15:00 140980039 Hossmo/Kalmar Södra (D4) - Madesjö IF B (D4) Södra Utmarken - Konstgräs

Postadress:
Nässjö FF - Fotboll
Klubbstugan, Skogsvallen
57141 Nässjö

Kontakt:
Tel: 0708619990
E-post: This is a mailto link

Se all info