Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat F06

Spelprogram - Träningsmatcher Dam

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås FC United (E1) Alingsås FC United(Föreningen)
Alvesta GIF (D3) Bo-Lennart Andersson 047210716 0706823086 Grön/Grön/Grön
Alvesta GOIF (D4) Alvesta GOIF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Bankeryds SK (D2) Håkan Nilsson 0700599004 Gul/Svart/Svart
Bankeryds SK B (D4) Jan Stånggren Gul, Svart, Gul
BK Kenty (D2) BK Kenty(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Bors SK (D3) William Hultgren 0767710877 0767710877 Blå, Blå, Blå
Boxholms IF (D4) Boxholms IF(Föreningen) RÖD, Röd, Röd
Burseryds IF (D4) Burseryds IF(Föreningen) Gul/Grön/Gul
Bäckebo GoIF (D4) Bäckebo GOIF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Bäckseda IF (F16) Bäckseda IF(Föreningen) svart, svart, svart
Egnahems BK (D2) Annika Larlind 036134971 0705511341 Svart, Svart, Svart
Egnahems BK B (D3) Thomas Jansson 0705550361 Svart, Svart, Svart
Emmaboda IS (D2) Patrik Berg 0763053981 Gul/Svart/Gul
Emmaboda IS B (D3) Patrik Berg 0763053981 Gul/Svart, Svart, Gul
Eriksbergs IF Eriksbergs IF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
FC Vetlanda Dam (D2) FC Vetlanda Dam(Föreningen) vit/vit/vit
FC Vetlanda Dam F17 FC Vetlanda Dam(Föreningen) Vit, Vit, Vit
FC Vetlanda Dam Komb U (D4) FC Vetlanda Dam(Föreningen) Vit, Vit, Vit
FK Karlskrona /KFF U (D4) FK Karlskrona(Föreningen) Orange, Svart, Orange
Forserums IF (D4) Petra Fransson +46707203840 vit/grön, vit eller grön, Vit eller grön
Fredriksdal/Äng (D3) Konrad Josefsson 0703322783 Svart/Svart/Svart
Frödinge-Brantestad SK (D3) Frödinge-Brantestad SK(Föreningen) Blå/svart/blå
Frödinge-Brantestad SK (D4) Frödinge-Brantestad SK(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Färjestadens GOIF (D1) Johan Hellsten 0704943853 Röd, Röda, Röda
Färjestadens GOIF (D4) Färjestadens GOIF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Färjestadens GoIF (F16) Färjestadens GOIF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Färjestadens GOIF (P14) Färjestadens GOIF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Färjestadens GoIF (P15) Färjestadens GOIF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Färjestadens GOIF B (D3) Färjestadens GOIF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Glömminge/Algutsrum IF (D2) Henrik Karlsson 0733700277 vit-vit-vita
Gnosjö IF (D3) Peder Reich 0706690130 Gul, Svart, Svart
Gnosjö IF B (D4) Patricia Källberg 0735289603 Gul, Svart, Svart
Gripenbergs BK (D4) Gripenbergs BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Gullringens GoIF (D4) Gullringens GOIF(Föreningen) Gul/svart, Svart, Gul
Hamneda GIK (D3) Hamneda GIK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Hestra/Grimsås (D4) Patric Nilsen 0370335521 0703002320 Blå, Svart, Blå
Hjortsberga IF (D4) Hjortsberga IF(Föreningen) gul/svart, svart, gul/svart
HM IS (D4) Hjältevads Mariannelunds IS(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Holsby SK (D3) Evelina Harrysson 0703936972 Vit, Vit, Vit
Holsby SK B (D4) Holsby SK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Hossmo BK (P15) Hossmo BK(Föreningen) Vit, Röd, Röd
Hossmo/Kalmar Södra (D4) Anders Kårlid 0733849487 Vit, Röd, Röd
Hovshaga/Sandsbro (D3) Staffan Hultqvist 0735403999 0735403999 Blå, Blå, Blå
Hultsfreds FK (D3) Marona Phalén 049510323 0705979660 Vit-Grön/grön/grön
Hultsjö IF (D2) Daniel Fröström 0704028675 vit/blå/vit
Hultsjö IF (D4) Anna Rydén 0735343166 Vit, Blå, blå
Hultsjö IF (F16) Hultsjö IF(Föreningen) Vit, Blå, blå
Husqvarna FF (D1) Per Jansson 0739831893 Blå, Blå, Blå
Husqvarna FF (F16) Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Husqvarna FF B (D3) Husqvarna FF(Föreningen) Blå/blå/blå
Hyltebruks IF (D3) Hyltebruks IF(Föreningen) blå, vit, blå
Hällaryds IF (D2) Hällaryds IF(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Hällaryds IF B (D4) Hällaryds IF(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Högsby IK (D4) Högsby IK(Föreningen) Svart-vit randig, Svart, Vit
IF Eksjö Fotboll IF Eksjö Fotboll(Föreningen) Vinröd, Blå, Blå
IF Eksjö Fotboll (D2) Conny Cigwald 038112920 0702897388 vinröd/svart
IF Eksjö Fotboll (D3) Conny Cigwald 038112920 0702897388 Vinröd, Blå, Blå
IF Hallby FK (D3) Linda Svensson 0704824877 Blå/vit, Blå, Blå
IF Hallby FK B (D4) Linda Svensson 0704824877 Blå/vit, Blå, Blå
IFK Berga (P05) IFK Berga(Föreningen) vit, vit, vit
IFK Berga (P06) IFK Berga(Föreningen) vit, vit, vit
IFK Borgholm (D3) Edin Dzananovic 0706588007 vit/vit/vit
IFK Grimslöv (D3) Per-Ola Nilsson 047230925 0706860925 vit blå vit
IFK Grimslöv B (D4) Maria Berggren Lindström 0704012858 Vit, Blå, vit
IFK Hult/Höreda GIF (D4) IFK Hult(Föreningen) lila, svart, lila
IFK Kalmar (EE) Martin Sjöstrand 0768569445 Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar (F05) IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar (F16) IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar (F17) IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar (F19) IFK Kalmar(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kalmar B (D3) Stefan Ekström 0480423435 0708746268 Blå/blå/blå
IFK Karlshamn (D3) IFK Karlshamn(Föreningen) Blå/Vit, Vit, Vit
IFK Lammhult (D4) IFK Lammhult(Föreningen) Blå/vit, Blå/vitt, Blåa
IFK Norrköping FK (D1) Anna Eriksson 012214577 0702949938 Vit, Blå, Vit
IFK O/RBK B (D4) Johan Sjögren 0706118180 Blå, Blå, Svarta
IFK Påryd (D4) IFK Påryd(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Stocksund (F05) IFK Stocksund(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Värnamo (D1) Wilhelm Franz Gollwitzer 0703103239 Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo (F17) Susanne Wrethstig 0705685333 Vit, Blå, Blå
IFK Värnamo Dam U (D3) Susanne Wrethstig 0705685333 Vit, Blå, Blå
IFK Österbymo (D) IFK Österbymo(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IK Friscopojkarna (D1) IK Friscopojkarna(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IK Vista (P17) IK Vista(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Ingelstads IK (D2) Mats Henningsson 0730477655 Röd/blå/röd
Ingelstads IK (D4) Ingelstads IK(Föreningen) Röd, Blå, röd
Ingelstads IK Dam Ingelstads IK(Föreningen) Röd, Blå, röd
Jönköpings Södra IF (D3) Peter Olofsson 0734118851 Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF (F17) Rickard Isaksson 0761198261 Grön, Vit, Vit
Jönköpings Södra IF B (D4) Peter Olofsson 0734118851 Grön, Vit, Vit
Kallinge SK (D3) Kallinge SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Kalmar FF (P14) Kalmar FF(Föreningen) Röd/Vit, Vit, Vit
Kalmar Södra IF (P06) Kalmar Södra IF(Föreningen) Röd/Blå, Grön, Blå
Kalmar Södra/Hossmo (D2) Karl Martin Adolfsson 048026947 0705607560 röd/blå/blå/blå
Karlskrona FF (D2) Karlskrona FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kristianstads DFF (DA) Kristianstads DFF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Kristianstads DFF (F17) Kristianstads DFF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Kristianstads DFF (F19) Kristianstads DFF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Krokstorps IF (D4) Krokstorps IF(Föreningen) gul, gul, gulsvart
Lagans AIK (D4) Malin Karlsson 0703114917 Blå/Blå, Blå, BLÅ
Lagans AIK B (D4) Minna Tuomilehto Björklund Blå/Blå, Blå, BLÅ
LGOIF/HGOIF (D4) Erik Kågestad 0705177018 Blå, Blå, Blå
Liatorps IF/Eneryda IF (D4) Liatorps IF(Föreningen) Svart-Röd, Svart, Svart
Lidköpings FK (E1) Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Lindsdals IF (4) Lindsdals IF(Föreningen) Svart, Svart, svart
Lindsdals IF (D2) Johan Ewaldh 048063155 0708559753 svart/svart/svart
Lindsdals IF (F05) Lindsdals IF(Föreningen) Svart, Svart, svart
Linghems SK (D3) Linghems SK(Föreningen) grön, svart, svart
Linköping BK Tinnis (D2) Linköping BK Tinnis(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Linköpings FC (DA) Linköpings FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Linköpings FC (F17) Linköpings FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ljungby IF (D2) Ljungby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Ljungby IF B (D4) Ljungby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Lommaryds IF (D4) Alfred Palmér 0765188055 0765188055 Vit, Röd, Röd
Madesjö IF (D3) Johan Gardelin 0731819133 Röd, röd, Röd
Madesjö IF B (D4) Ola Quist 0733521911 Röd, röd, Röd
Mariebo IK (F16) Mariebo IK(Föreningen) Gul, Svart, gul
Mariebo IK A (D1) Fredric Jonsson 0706751993 Gul, Svart, gul
Mariebo IK B (D3) Mariebo IK(Föreningen) Gul/svart/svart
Mjölby FC (D2) Mjölby FC(Föreningen) Turkos, Vit, Vit
Mjölby FC Mjölby FC/AI (F16) Mjölby FC(Föreningen) Turkos, Vit, Vit
Moheda IF (D3) Lars Olof Petersson 047270539 0703858699 Gul, Svart, Gula
Mossens BK (D3) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Mullsjö IF (D4) Louise Söderberg Gul, Svart, Gul
Mullsjö IF (F16) Mullsjö IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mönsterås GOIF (D4) Mönsterås GOIF(Föreningen) Röd , svart, Röd
Mörbylånga GOIF (D3) Mörbylånga GOIF(Föreningen) blå, blå, blå
NGIS/NIK (D4) Martin Mammoo 0704492293 Vit/grön/vit
Nittorps IK (D1) Sandra Lundgren 0723886595 Röd/Svart, Svart, Röd
Nybro IF (P18) Nybro IF(Föreningen) Röd/Vit Randig, Röd, Röd
Nässjö FF (F16) Ronnie Åkesson 0707100822 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nässjö FF Dam (D3) Per Elofsson 0703089281 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nässjö FF Dam U (D4) Per Elofsson 0703089281 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Nättraby GoIF (D1) Nättraby GoIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Pukebergs BK (P15) Pukebergs BK(Föreningen) vit, vit, Vit
Ramdala IF (D3) Ramdala IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Ramdala IF B (D4) Ramdala IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
RBK/IFKO (D2) Lasse Hellberg 0768275399 gul, svart, svart
Rimforsa IF (D3) Rimforsa IF(Föreningen) Vit svart, Svart, Svart
Ringarums IF (D4) Ringarums IF(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Rockneby IK (D4) Vedran Bajramovic 0723864337 Grön, Grön, Vita
Ronneby BK Ronneby BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Rosenfors IK (D4) Rosenfors IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Runsten/Möck. IF B (D4) Runsten-Möckleby IF(Föreningen) blå, blå, blå
Runsten/Möckleby IF (D2) Nicklas Broman 0705883758 blå, blå, blå
Ryssby IF (D4) Evelina Åhman 037240230 0705640230 Blå, Vit, Blå
RÅs LB (D3) Bredaryd Lanna IK(Föreningen) Marinblått/Marinblått/Marinblått
RÅs LB B (D4) Bredaryd Lanna IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Räppe GOIF (D4) Jimmy Stark 0708857774 Gul, Svart, Gul
Rödeby AIF (D4) Rödeby AIF(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
Sandsbro/Hovshaga B (D4) David Brandt 0730582818 gul/gul/gul
Skillingaryds IS (D3) Rickard Green 0733109287 Svart/Svart/Svart
Skoftebyns IF (D1) Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Skultorps IF (2) Skultorps IF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Skövde Kvinnliga IK (F17) Skövde Kvinnliga IK(Föreningen) Svart/vit, Svart, svart
Smedby/Trekanten (D2) Ray Johansson 0727147854 Grön/Svart/Svart
Smålandsstenars GoIF (D2) Tobias Larsson 0768050048 Svart-vit/Svart/Svart
Smålandsstenars GOIF (D4) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Smålandsstenars GoIF (F16) Smålandsstenars GOIF(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit/svart
Sommens AIF (D4) Sommens AIF(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Svenljunga IK (D2) Svenljunga IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Tabergs SK/Tenhults IF (D4) Mikael Lindstrand 036363445 0760382823 rödsvart/svart/röd
Team Södermöre (D2) Helén Elgmo 0708202943 gul/blå/blå
Team Södermöre B (D3) Helén Elgmo 0708202943 Blå/blå/blå
Timmernabbens IF (D4) Timmernabbens IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Tingsryd United FC (D3) Tingsryd United FC(Föreningen) grön/svart/svart
Tjust IF FF (D2) Tjust IF FF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Toarpsalliansen Dalsjöfors GoIF(Föreningen) Grön (Herr), Orange (Dam), Svart (Herr), Orange (Dam), Grön (Herr), Orange (Dam)
Torpa FF (D4) Santiago Rojas Herran 0728773177 Blå/Blå/Blå
Tranås FF F02 Tranås FF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Tranås FF F17 Tranås FF(Föreningen) Svart/Röd, Svart, Röd
Tranås/Torpa (D2) Kenneth Aregran 014019575 0765278364 svart/svart/svart
Tranås/Torpa B (D3) Thomas Sparv 0703333517 svart/svart/svart
Trekanten/Smedby (D4) Thony Ragnarsson 048050848 0708767318 blå,blå,blå
Trönninge IF (D2) Trönninge IF(Föreningen) vit, röda, vita
Ulricehamns IFK (D1) Ulricehamns IFK(Föreningen) Blå-svart, Svart, Svart
Waggeryds IK (D3) Waggeryds IK(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Vederslöv/Dänningelanda IF (D4) Ulf Gustavsson 0470757985 0703776355 Grön, Vit, Grön
Westbo United DFF (D4) Benny Carlström 0761162175 Lila, Vit, Vit
Vimmerby IF (D2) Vimmerby IF(Föreningen) Gul/Svart/Svart
Vimmerby IF B (D3) Vimmerby IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit (tröja, byxa, strumpa)
Vimmerby IF C (D4) Maria Kennmark 0706869725 Svart/svart/svart
Vrigstads IF (D4) Fredrik Bodefält 038230347 0735235092 Gul, Svart, Svart
Västerviks Dam (D4) Mikael Gunnarsson 049052273 0706269224 gul/svart/gul
Västerviks Dam B (D4) Mathias Henriksson 0708435109 ljusblå/svart/ljusblå
Växjö BK (D2) Johan Runnander 0730577744 gul-svart/svart/svart
Växjö BK B (D3) Markus Johansson 0762482887 Gul-svart/svart/svart
Växjö DFF Växjö DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Växjö DFF (DA) Växjö DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Växjö DFF (F17) Växjö DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Växjö DFF (F19) Växjö DFF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Åseda IF (D3) Åseda IF(Föreningen) Blå/Blå/Blå
Åtvidabergs FF (D4) Åtvidabergs FF(Föreningen) Blå, Vit, Röd
Älmhults IF (D2) Cristian Ozan 0736821267 Blå,blå,blå
Älmhults IF B (D4) Älmhults IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Älta IF (D1) Älta IF(Föreningen) Gul, svart, gul
Ödeshögs IK (D4) Sören Lindgren 0733629531 Gul, Svart, Gul
Öis/Vista (D3) Conny Båge +46707154015 blå/blå/blå
ÖIS/Vista B (D4) Ölmstads IS(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-01-18 14:00 140980015 IFK Kalmar (EE) - Kristianstads DFF (DA) 0 - 2 Gasten IP
2020-01-19 13:00 140980018 Jönköpings Södra IF (F17) - Linköpings FC (F17) 1 - 5 Junebäckens IP - konstgräs
2020-01-23 19:30 140980001 Öis/Vista (D3) - Egnahems BK B (D3) 2 - 3 Zinkensdamm
2020-01-28 19:15 140980097 IFK Värnamo (D1) - Mariebo IK A (D1) 0 - 0 Ljusseveka konstgräs
2020-01-31 18:30 140980106 Växjö DFF (DA) - Linköpings FC (DA) 1 - 2 Tipshallen, Växjö
2020-02-08 13:30 140980132 Mariebo IK A (D1) - Mariebo IK A (D1) 3 - 0 Junebäckens IP - Konstgräs
2020-02-08 14:00 140980096 Jönköpings Södra IF (D3) - Husqvarna FF (D1) 2 - 1 Tipshallen Elmia, Jönköping
2020-02-08 15:00 140980074 LGOIF/HGOIF (D4) - Liatorps IF/Eneryda IF (D4) 2 - 1 Hovmantorps IP
2020-02-09 12:30 140980130 IFK O/RBK B (D4) - Bäckebo GoIF (D4) 1 - 1 Ernemar IP
2020-02-09 13:00 140980032 IFK Borgholm (D3) - Smedby/Trekanten (D2) 0 - 5 Borgholms IP Konstgräs
2020-02-13 18:30 140980153 Mönsterås GOIF (D4) - IFK Kalmar (F16) 1 - 6 Idrottsparken - konstgräs
2020-02-15 14:00 140980012 IFK Kalmar (EE) - Lidköpings FK (E1) 2 - 0 Gasten IP
2020-02-15 14:00 140980111 Växjö DFF (F19) - Växjö BK (D2) 0 - 0 Fagrabäck Konstgräs
2020-02-16 13:00 140980033 IFK Borgholm (D3) - Runsten/Möckleby IF (D2) 0 - 2 Borgholms IP Konstgräs
2020-02-21 19:00 140980112 Växjö DFF (F19) - IFK Kalmar (F19) 2 - 1 Tipshallen, Växjö
2020-02-22 09:30 140980147 Husqvarna FF (F16) - ÖIS/Vista B (D4) 2 - 3 Zinkensdamm
2020-02-22 10:30 140980062 IFK Värnamo Dam U (D3) - Bankeryds SK (D2) 0 - 3 Ljusseveka konstgräs
2020-02-22 11:00 140980093 Lagans AIK (D4) - Räppe GOIF (D4) 9 - 0 Lagan Turf Arena
2020-02-22 13:15 140980114 RÅs LB B (D4) - Bors SK (D3) 3 - 1 Bollagården, konstgräs
2020-02-22 14:00 140980040 Vimmerby IF (D2) - Växjö BK (D2) 3 - 0 Arena Ceosvallen
2020-02-22 14:00 140980084 Tjust IF FF (D2) - Hultsfreds FK (D3) 7 - 1 Bökensved Konstgräs
2020-02-22 15:00 140980013 IFK Kalmar (EE) - Husqvarna FF (D1) 0 - 0 Gasten IP
2020-02-22 15:30 140980108 Egnahems BK (D2) - Gnosjö IF (D3) 0 - 2 Zinkensdamm
2020-02-22 15:30 140980163 Skillingaryds IS (D3) - Tabergs SK/Tenhults IF (D4) 4 - 1 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2020-02-23 11:00 140980024 IFK Värnamo Dam U (D3) - Waggeryds IK (D3) 4 - 1 Ljusseveka konstgräs
2020-02-23 13:00 140980019 Lindsdals IF (D2) - IFK Borgholm (D3) 1 - 1 Fjölebro IP - Konstgräs
2020-02-23 15:00 140980017 Vrigstads IF (D4) - HM IS (D4) 8 - 0 Hofgårdsvallen - konstgräs
2020-02-29 11:00 140980188 IFK Värnamo (D1) - Växjö DFF (DA) 9 - 2 Ljusseveka konstgräs
2020-02-29 11:30 140980016 Egnahems BK (D2) - Hultsjö IF (D2) 2 - 0 Zinkensdamm
2020-02-29 12:30 140980161 Skillingaryds IS (D3) - Öis/Vista (D3) 1 - 0 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2020-02-29 13:00 140980049 Smedby/Trekanten (D2) - Glömminge/Algutsrum IF (D2) 5 - 0 Södra Utmarken - Konstgräs
2020-02-29 13:00 140980052 Team Södermöre (D2) - Nättraby GoIF (D1) 1 - 8 Ljungbyholms - Konstgräs
2020-02-29 13:15 140980115 RÅs LB B (D4) - Smålandsstenars GOIF (D4) 5 - 0 Bollagården, konstgräs
2020-02-29 13:30 140980095 Westbo United DFF (D4) - Hyltebruks IF (D3) 3 - 0 Gisle IP, konstgräs
2020-02-29 14:00 140980064 Färjestadens GOIF (D1) - Lindsdals IF (D2) 4 - 2 Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-02-29 14:00 140980085 Tjust IF FF (D2) - Frödinge-Brantestad SK (D3) 3 - 1 Bökensved Konstgräs
2020-02-29 15:00 140980173 IFK Kalmar (F17) - IFK Berga (P05) 2 - 2 Gasten IP
2020-03-01 11:00 140980090 Rockneby IK (D4) - Bäckebo GoIF (D4) 2 - 0 Fjölebro IP - Konstgräs
2020-03-01 11:00 140980092 Lagans AIK (D4) - Liatorps IF/Eneryda IF (D4) 1 - 2 Lagan Turf Arena
2020-03-01 11:00 140980168 IFK Kalmar (F19) - Älmhults IF (D2) 1 - 3 Gasten IP
2020-03-01 12:00 140980104 Nässjö FF Dam (D3) - Waggeryds IK (D3) 1 - 2 Skogsvallen - Konstgräs
2020-03-01 12:30 140980159 Färjestadens GOIF B (D3) - Trekanten/Smedby (D4) 2 - 3 Barkestorps Konstgräs
2020-03-01 13:00 140980025 IFK Värnamo Dam U (D3) - Bors SK (D3) 5 - 0 Ljusseveka konstgräs
2020-03-01 13:00 140980075 LGOIF/HGOIF (D4) - Rödeby AIF (D4) 0 - 0 Hovmantorps IP
2020-03-01 13:30 140980178 Mariebo IK A (D1) - Skultorps IF (2) 11 - 1 Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-01 14:00 140980009 IFK Grimslöv B (D4) - IFK Lammhult (D4) 14 - 1 Tallevi, konstgräs
2020-03-01 15:00 140980058 Bankeryds SK (D2) - Jönköpings Södra IF (D3) 2 - 0 Furuvik - Konstgräs
2020-03-01 15:00 140980197 IF Hallby FK B (D4) - Mullsjö IF (D4) 6 - 0 Skandiamäklarna IP 1
2020-03-01 16:00 140980139 Hovshaga/Sandsbro (D3) - Vederslöv/Dänningelanda IF (D4) 0 - 1 Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2020-03-01 17:00 140980198 Tranås/Torpa B (D3) - Gripenbergs BK (D4) 6 - 1 Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-01 17:15 140980177 Vrigstads IF (D4) - Nässjö FF Dam U (D4) 2 - 2 Hofgårdsvallen - konstgräs
2020-03-01 17:30 140980196 RBK/IFKO (D2) - Kalmar Södra/Hossmo (D2) 1 - 1 Ernemar IP
2020-03-01 18:00 140980190 Vimmerby IF C (D4) - Gullringens GoIF (D4) 5 - 0 Arena Ceosvallen
2020-03-06 18:30 140980191 Vimmerby IF C (D4) - Rimforsa IF (D3) 0 - 2 Arena Ceosvallen
2020-03-06 19:00 140980140 Hovshaga/Sandsbro (D3) - Växjö BK B (D3) 2 - 11 Hagavallen, konstgräs
2020-03-07 09:45 140980148 Husqvarna FF (F16) - Mjölby FC Mjölby FC/AI (F16) 1 - 4 Zinkensdamm
2020-03-07 12:00 140980171 Madesjö IF B (D4) - IFK Kalmar (F16) 0 - 1 Åkrahälls IP
2020-03-07 13:00 140980053 Team Södermöre (D2) - Kalmar Södra/Hossmo (D2) 10 - 2 Ljungbyholms - Konstgräs
2020-03-07 13:00 140980181 Emmaboda IS (D2) - Nybro IF (P18) 0 - 5 Emmaboda IP - Konstgräs
2020-03-07 13:00 140980199 Smålandsstenars GOIF (D4) - Skillingaryds IS (D3) 1 - 7 Gisle IP, konstgräs
2020-03-07 13:30 140980152 Bankeryds SK B (D4) - Jönköpings Södra IF B (D4) 2 - 1 Furuvik - Konstgräs
2020-03-07 14:00 140980065 Färjestadens GOIF (D1) - IFK Kalmar (F17) 0 - 4 Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-07 15:00 140980014 IFK Kalmar (EE) - Mariebo IK A (D1) 5 - 3 Gasten IP
2020-03-07 15:30 140980102 Ingelstads IK (D2) - IFK Karlshamn (D3) 0 - 5 Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2020-03-08 10:00 140980070 Färjestadens GOIF B (D3) - Mörbylånga GOIF (D3) 4 - 0 Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-08 11:00 140980169 IFK Kalmar (F19) - Glömminge/Algutsrum IF (D2) 4 - 0 Gasten IP
2020-03-08 12:00 140980086 Tjust IF FF (D2) - Runsten/Möckleby IF (D2) 3 - 1 Bökensved Konstgräs
2020-03-08 12:00 140980208 Madesjö IF (D3) - Lindsdals IF (D2) 1 - 1 Konstgräset Åkrahäll
2020-03-08 13:00 140980054 Team Södermöre B (D3) - Emmaboda IS B (D3) 0 - 4 Ljungbyholms - Konstgräs
2020-03-08 13:00 140980113 Växjö DFF (F19) - Älmhults IF (D2) 1 - 3 Fagrabäck Konstgräs
2020-03-08 15:00 140980059 Bankeryds SK (D2) - Smålandsstenars GoIF (D2) 1 - 1 Furuvik - Konstgräs
2020-03-08 16:00 140980204 Ljungby IF (D2) - IFK Värnamo (D1) 0 - 9 Lagavallen Konstgräs
2020-03-08 17:00 140980077 Tranås/Torpa B (D3) - Boxholms IF (D4) 5 - 1 Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-08 17:15 140980167 Vrigstads IF (D4) - IFK Lammhult (D4) 10 - 0 Hofgårdsvallen - konstgräs
2020-03-12 19:00 140980195 RÅs LB (D3) - Svenljunga IK (D2) 3 - 1 Bollagården, konstgräs
2020-03-13 18:30 140980200 Gnosjö IF (D3) - Torpa FF (D4) 3 - 1 Töllshov
2020-03-14 11:00 140980051 Tranås/Torpa (D2) - Sommens AIF (D4) 8 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-14 11:30 140980005 Egnahems BK (D2) - Smålandsstenars GoIF (D2) 1 - 2 Zinkensdamm
2020-03-14 11:30 140980185 Jönköpings Södra IF B (D4) - Mullsjö IF (D4) 6 - 1 Junebäckens IP - konstgräs
2020-03-14 13:30 140980122 Husqvarna FF (D1) - IK Vista (P17) 1 - 3 Zinkensdamm
2020-03-14 14:00 140980066 Färjestadens GOIF (D1) - Glömminge/Algutsrum IF (D2) 1 - 2 Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-14 15:00 140980119 IF Eksjö Fotboll (D2) - Växjö DFF (F19) 0 - 1 Ränneborg - Konstgräs
2020-03-14 15:00 140980179 Emmaboda IS (D2) - Vimmerby IF (D2) 3 - 3 Emmaboda IP - Konstgräs
2020-03-15 10:00 140980194 Skillingaryds IS (D3) - Torpa FF (D4) 5 - 2 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2020-03-15 11:30 140980157 Ryssby IF (D4) - Liatorps IF/Eneryda IF (D4) 2 - 3 Lagan Turf Arena
2020-03-15 12:00 140980042 Vimmerby IF B (D3) - Emmaboda IS B (D3) 1 - 10 Arena Ceosvallen
2020-03-15 12:00 140980131 IFK O/RBK B (D4) - Högsby IK (D4) 3 - 1 Ernemar IP
2020-03-15 12:30 140980146 Sandsbro/Hovshaga B (D4) - Hällaryds IF B (D4) 1 - 5 Norremark 1
2020-03-15 14:00 140980071 Färjestadens GOIF B (D3) - Bäckebo GoIF (D4) 2 - 1 Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-15 15:00 140980060 Bankeryds SK (D2) - Mossens BK (D3) 1 - 6 Furuvik - Konstgräs
2020-03-15 16:00 140980087 Tjust IF FF (D2) - Åtvidabergs FF (D4) 3 - 0 Bökensved Konstgräs
2020-03-15 16:00 140980215 Ljungby IF (D2) - Moheda IF (D3) 7 - 4 Lagavallen, Konstgräs
2020-03-15 17:00 140980078 Tranås/Torpa B (D3) - FC Vetlanda Dam Komb U (D4) 6 - 4 Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-15 19:00 140980201 Tranås FF F17 - Nässjö FF (F16) 2 - 1 Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-16 20:00 140980217 Växjö BK B (D3) - Ingelstads IK Dam 6 - 1 Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2020-03-17 19:15 140980021 IFK Värnamo (D1) - Nittorps IK (D1) 2 - 2 Ljusseveka konstgräs
2020-03-18 18:45 140980209 Runsten/Möckleby IF (D2) - Mörbylånga GOIF (D3) 7 - 0 San Siro
2020-03-19 17:50 140980138 Tranås/Torpa (D2) - FC Vetlanda Dam (D2) 4 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-21 12:00 140980043 Vimmerby IF (D2) - Lindsdals IF (D2) 5 - 0 Arena Ceosvallen
2020-03-21 12:00 140980228 Ljungby IF (D2) - Lagans AIK (D4) 1 - 0 Lagavallen, Konstgräs
2020-03-21 13:00 140980023 IFK Värnamo (D1) - Växjö BK (D2) 2 - 0 Ljusseveka konstgräs
2020-03-21 13:00 140980050 Tranås/Torpa (D2) - Tjust IF FF (D2) 10 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2020-03-21 14:00 140980067 Färjestadens GOIF (D1) - Emmaboda IS (D2) 1 - 5 Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-21 15:00 140980120 IF Eksjö Fotboll (D2) - Mariebo IK A (D1) 2 - 4 Ränneborg - Konstgräs
2020-03-21 15:00 140980170 IFK Kalmar (F19) - IFK Berga (P05) 0 - 0 Gasten IP
2020-03-21 15:30 140980160 Växjö DFF (F19) - Hultsjö IF (D2) 5 - 0 Fagrabäck Konstgräs
2020-03-22 10:00 140980226 Bäckebo GoIF (D4) - Högsby IK (D4) 3 - 3 Konstgräset Åkrahäll
2020-03-22 10:30 140980189 IFK Hult/Höreda GIF (D4) - Gripenbergs BK (D4) 3 - 3 Ränneborg - Konstgräs
2020-03-22 12:00 140980192 Vimmerby IF C (D4) - Västerviks Dam (D4) 2 - 0 Arena Ceosvallen
2020-03-22 12:00 140980207 FC Vetlanda Dam (D2) - Holsby SK (D3) 2 - 3 Heds Arena - Konstgräs
2020-03-22 13:00 140980036 IFK Borgholm (D3) - Kalmar Södra/Hossmo (D2) 4 - 0 Borgholms IP Konstgräs
2020-03-22 13:00 140980056 Team Södermöre B (D3) - Ramdala IF (D3) 4 - 0 Ljungbyholms - Konstgräs
2020-03-22 13:30 140980149 Husqvarna FF (F16) - Nässjö FF (F16) 4 - 2 Zinkensdamm
2020-03-22 14:00 140980076 LGOIF/HGOIF (D4) - Madesjö IF B (D4) 5 - 1 Hovmantorps IP
2020-03-22 15:30 140980134 Mariebo IK B (D3) - Smålandsstenars GoIF (D2) 2 - 3 Junebäckens IP - Konstgräs
2020-03-22 16:00 140980205 RBK/IFKO (D2) - Smedby/Trekanten (D2) 2 - 1 Arena Oskarshamn
2020-03-22 16:00 140980212 Emmaboda IS B (D3) - IFK Kalmar (F16) 7 - 2 Emmaboda IP - Konstgräs
2020-03-22 17:00 140980206 IFK Kalmar (F17) - Hossmo BK (P15) 3 - 3 Gasten IP
2020-03-23 20:00 140980230 Växjö BK B (D3) - Ingelstads IK (D4) 1 - 1 Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2020-03-24 18:00 140980224 Runsten/Möckleby IF (D2) - IFK Kalmar (F17) 2 - 1 San Siro
2020-03-25 19:30 140980219 Ljungby IF (D2) - Alvesta GIF (D3) 1 - 2 Lagavallen, Konstgräs
2020-03-25 20:15 140980229 Ingelstads IK (D4) - Tingsryd United FC (D3) 0 - 1 Tipshallen, Växjö
2020-03-26 19:30 140980210 Räppe GOIF (D4) - Vederslöv/Dänningelanda IF (D4) 0 - 3 Värendsvallen
2020-03-28 11:00 140980223 FC Vetlanda Dam Komb U (D4) - Holsby SK B (D4) 2 - 3 Heds Arena - Konstgräs
2020-03-28 13:45 140980150 Husqvarna FF (F16) - Smålandsstenars GoIF (F16) 0 - 0 Zinkensdamm
2020-03-28 14:00 140980044 Vimmerby IF (D2) - RBK/IFKO (D2) 1 - 0 Arena Ceosvallen
2020-03-28 15:30 140980100 Växjö BK (D2) - Älmhults IF (D2) 2 - 4 Sportfältet Teleborg - Konstgräs
2020-03-28 15:30 140980231 RÅs LB (D3) - Lagans AIK (D4) 5 - 0 Bollagården, konstgräs
2020-03-29 10:30 140980236 Vrigstads IF (D4) - Ramdala IF B (D4) 0 - 1 Hagaborg IP
2020-03-29 10:30 140980237 Team Södermöre (D2) - IFK Kalmar (F17) 4 - 1 Bergavik IP 2
2020-03-29 12:00 140980045 Vimmerby IF B (D3) - Frödinge-Brantestad SK (D3) 0 - 0 Arena Ceosvallen
2020-03-29 12:00 140980105 Nässjö FF Dam (D3) - Hultsjö IF (D2) 0 - 0 Skogsvallen - Konstgräs
2020-03-29 12:00 140980156 Smedby/Trekanten (D2) - Emmaboda IS (D2) 2 - 3 Åvallen 2
2020-03-29 12:30 140980183 Waggeryds IK (D3) - Växjö BK B (D3) 2 - 0 Vaggeryds IP 2 - konstgräs
2020-03-29 13:00 140980037 IFK Borgholm (D3) - Bäckebo GoIF (D4) 2 - 3 Borgholms IP Konstgräs
2020-03-29 13:00 140980141 Hovshaga/Sandsbro (D3) - Åseda IF (D3) 2 - 2 Hagavallen, konstgräs
2020-03-29 14:00 140980072 Färjestadens GOIF B (D3) - IFK Kalmar (F16) 2 - 2 Tallhöjdens IP, konstgräs
2020-03-29 14:15 140980116 RÅs LB (D3) - Smålandsstenars GoIF (D2) 3 - 4 Bollagården, konstgräs
2020-03-29 14:30 140980234 Forserums IF (D4) - Jönköpings Södra IF B (D4) 0 - 0 Skogsvallen - Konstgräs
2020-03-29 15:00 140980061 Bankeryds SK (D2) - FC Vetlanda Dam (D2) 1 - 2 Furuvik - Konstgräs
2020-03-29 15:00 140980218 IF Hallby FK B (D4) - Mariebo IK (F16) 1 - 2 Skandiamäklarna IP 1
2020-03-29 16:00 140980088 Tjust IF FF (D2) - Linghems SK (D3) 1 - 0 Bökensved Konstgräs
2020-03-29 16:00 140980187 Vederslöv/Dänningelanda IF (D4) - Moheda IF (D3) 0 - 6 Granvallen, konstgräs
2020-03-29 17:00 140980164 Gripenbergs BK (D4) - Sommens AIF (D4) 0 - 8 Svartåvallen
2020-03-29 17:00 140980222 Alvesta GIF (D3) - Tingsryd United FC (D3) 3 - 5 Virdavallen 4, konstgräs
2020-03-29 17:00 140980242 Emmaboda IS B (D3) - Ronneby BK 2 - 4 Emmaboda IP - Konstgräs
2020-04-26 17:00 140980252 Tranås FF F02 - Mariebo IK (F16) 3 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2020-04-26 18:30 140980241 IFK Kalmar (F17) - Kalmar FF (P14) 0 - 10 Gröndals IP
2020-05-01 11:00 140980253 IFK Kalmar (F17) - Färjestadens GOIF (P14) 2 - 6 Gröndals IP
2020-05-01 15:00 140980257 Nässjö FF (F16) - Hultsjö IF (F16) 2 - 1 Skogsvallen
2020-05-02 11:00 140980258 Tranås FF F17 - Jönköpings Södra IF (F17) 1 - 3 Bredstorps IP - Konstgräs
2020-05-03 17:00 140980259 Tranås FF F17 - ÖIS/Vista B (D4) 3 - 0 Bredstorps IP - Konstgräs
2020-05-06 19:00 140980256 Mariebo IK (F16) - Husqvarna FF (F16) 7 - 0 Mariebovallen
2020-05-10 12:00 F 17 140980254 Växjö DFF - IFK Värnamo (F17) 4 - 4 Värendsvallen
2020-05-10 17:00 140980264 IF Eksjö Fotboll - Tranås FF F17 1 - 4 Ränneborg 4
2020-05-13 18:30 140980261 IFK Kalmar (F17) - IFK Berga (P06) 2 - 0 Gröndals IP
2020-05-17 12:00 140980268 IFK Kalmar (F19) - Färjestadens GoIF (P15) 0 - 0 Gröndals IP
2020-05-17 14:00 140980260 Nässjö FF (F16) - Bäckseda IF (F16) 13 - 0 Skogsvallen
2020-05-17 17:00 140980266 Bankeryds SK B (D4) - ÖIS/Vista B (D4) 5 - 0 Furuvik
2020-05-20 19:00 140980255 Mariebo IK (F16) - Nässjö FF (F16) 4 - 3 Mariebovallen
2020-05-24 13:00 140980267 IFK Värnamo (F17) - Växjö DFF (F17) 3 - 4 Ljusseveka
2020-05-24 17:00 140980269 Nässjö FF (F16) - Tranås FF F17 2 - 2 Skogsvallen
2020-05-24 19:00 140980262 IFK Kalmar (F17) - Hossmo BK (P15) 1 - 8 Gröndals IP
2020-05-26 18:30 140980272 Växjö DFF (F17) - RÅs LB (D3) 0 - 0 Värendsvallen
2020-05-29 19:00 140980271 IFK Kalmar (F17) - Växjö DFF (F17) 4 - 7 Emmaboda Simhallsplan
2020-05-31 11:00 140980273 ÖIS/Vista B (D4) - Mullsjö IF (F16) 4 - 1 Vistavallen
2020-05-31 17:00 140980270 IFK Kalmar (F16) - Färjestadens GOIF B (D3) 1 - 2 Gröndals IP
2020-06-07 15:00 140980263 IFK Kalmar (F17) - Kalmar Södra IF (P06) 2 - 11 Gröndals IP
2020-06-14 11:00 140980275 Team Södermöre (D2) - IFK Kalmar (F19) 0 - 2 Tvärskogs IP 1
2020-06-14 15:00 140980280 IF Eksjö Fotboll (D2) - FC Vetlanda Dam (D2) 7 - 2 Ränneborg 1
2020-06-14 15:00 140980289 ÖIS/Vista B (D4) - Tabergs SK/Tenhults IF (D4) 0 - 7 Vistavallen
2020-06-14 17:00 140980279 Bäckebo GoIF (D4) - Timmernabbens IF (D4) 2 - 2 Bäckebo IP
2020-06-14 17:00 140980285 Vimmerby IF C (D4) - Ringarums IF (D4) 0 - 0 Arena Ceosvallen
2020-06-14 17:00 140980287 Lagans AIK (D4) - Gnosjö IF (D3) 2 - 2 Ringvallen
2020-06-14 17:00 140980294 Räppe GOIF (D4) - Hjortsberga IF (D4) 1 - 1 Räppevallen
2020-06-15 18:30 140980288 Lagans AIK B (D4) - Ljungby IF B (D4) 1 - 1 Ringvallen
2020-06-15 19:00 140980278 Sandsbro/Hovshaga B (D4) - Vederslöv/Dänningelanda IF (D4) 2 - 4 Norremark 1
2020-06-15 19:00 140980282 Mullsjö IF (D4) - Jönköpings Södra IF B (D4) 2 - 3 Gruveredsvallen 1
2020-06-15 19:00 140980291 Mariebo IK B (D3) - Egnahems BK (D2) 5 - 1 Mariebovallen
2020-06-15 19:00 140980299 Ingelstads IK Dam - Tingsryd United FC (D3) 3 - 2 Ingelvi
2020-06-15 19:00 140980300 Hultsjö IF (D2) - Westbo United DFF (D4) 1 - 3 Hultsjövallen
2020-06-16 18:30 140980297 Alvesta GIF (D3) - RÅs LB (D3) 0 - 2 Virdavallen
2020-06-16 18:30 140980302 Timmernabbens IF (D4) - Mönsterås GOIF (D4) 8 - 0 Tillingevallen
2020-06-16 19:00 140980277 Bors SK (D3) - IFK Värnamo Dam U (D3) 0 - 3 Rastavallen
2020-06-16 19:00 140980284 Torpa FF (D4) - ÖIS/Vista B (D4) 2 - 2 Jordbrovallen
2020-06-16 19:00 140980292 Nässjö FF Dam (D3) - Waggeryds IK (D3) 2 - 1 Skogsvallen
2020-06-16 19:15 140980276 FC Vetlanda Dam (D2) - IF Eksjö Fotboll (D2) 0 - 6 Heds Arena, Vetlanda
2020-06-17 19:00 140980283 Team Södermöre B (D3) - Runsten/Möck. IF B (D4) 2 - 0 Tvärskogs IP 1
2020-06-17 19:00 140980290 Madesjö IF (D3) - Emmaboda IS (D2) 0 - 6 Victoriavallen
2020-06-17 19:00 140980295 Vimmerby IF (D2) - Tjust IF FF (D2) 2 - 0 Arena Ceosvallen
2020-06-17 19:00 140980296 LGOIF/HGOIF (D4) - Växjö BK B (D3) 0 - 0 Lessebo IP
2020-06-18 19:00 140980286 Westbo United DFF (D4) - Torpa FF (D4) 6 - 2 Ryttarvallen
2020-06-18 19:00 140980301 Lommaryds IF (D4) - Sommens AIF (D4) 2 - 3 Norrvalla
2020-06-18 19:00 140980303 Rosenfors IK (D4) - Högsby IK (D4) 0 - 0 Rosenfors IP
2020-06-25 19:00 140980298 Jönköpings Södra IF B (D4) - Torpa FF (D4) 1 - 0 Jordbrovallen
2020-06-25 19:00 140980305 Hultsfreds FK (D3) - Rosenfors IK (D4) 1 - 0 Knektavallen
2020-06-27 16:00 140980293 Tabergs SK/Tenhults IF (D4) - ÖIS/Vista B (D4) 4 - 0 Tabergs IP
2020-06-28 17:00 140980315 Liatorps IF/Eneryda IF (D4) - IFK Grimslöv B (D4) 1 - 7 Bokliden
2020-07-01 19:00 140980312 Bäckebo GoIF (D4) - IFK Påryd (D4) Inst. Bäckebo IP
2020-07-02 19:00 140980304 Runsten/Möck. IF B (D4) - Färjestadens GoIF (F16) 2 - 1 Runvallen
2020-07-10 09:30 140980310 IFK Stocksund (F05) - Lindsdals IF (F05) 2 - 1 Ekerum Park
2020-07-11 10:30 140980311 IFK Stocksund (F05) - IFK Kalmar (F05) Ekerum Park
2020-07-12 17:00 140980306 IFK Borgholm (D3) - Team Södermöre (D2) 3 - 4 Borgholms IP
2020-07-19 17:00 140980307 IFK Borgholm (D3) - Färjestadens GOIF B (D3) 0 - 5 Borgholms IP
2020-07-19 17:00 140980324 IFK Kalmar (F19) - Tjust IF FF (D2) 5 - 1 Gröndals IP
2020-07-25 11:00 140980325 IFK Kalmar (F19) - Team Södermöre (D2) 5 - 2 Gröndals IP
2020-07-26 16:00 140980316 Tjust IF FF (D2) - Rosenfors IK (D4) 11 - 0 Tjustvallen
2020-07-26 16:00 140980317 Kalmar Södra/Hossmo (D2) - FK Karlskrona /KFF U (D4) 1 - 6 Skyttis
2020-07-26 17:00 140980308 IFK Borgholm (D3) - Mörbylånga GOIF (D3) 2 - 1 Borgholms IP
2020-07-26 17:00 140980327 Tranås/Torpa B (D3) - Sommens AIF (D4) 6 - 2 Bredstorps IP - Konstgräs
2020-07-27 19:00 140980330 Lindsdals IF (D2) - Färjestadens GOIF (D1) 1 - 0 Fjölebro IP - Konstgräs
2020-07-28 19:00 140980321 Mariebo IK A (D1) - IF Eksjö Fotboll (D2) 11 - 1 Mariebovallen
2020-07-30 19:15 140980334 Husqvarna FF (D1) - IF Eksjö Fotboll (D2) 2 - 1 Vapenvallen
2020-07-31 19:00 140980326 IF Eksjö Fotboll (D2) - Jönköpings Södra IF (D3) Inst. Ränneborg
2020-08-01 14:00 140980313 Ljungby IF (D2) - Växjö BK (D2) 1 - 4 Lagavallen
2020-08-01 14:00 140980323 Vimmerby IF (D2) - Egnahems BK (D2) 6 - 0 Arena Ceosvallen
2020-08-01 16:00 140980331 Älta IF (D1) - Öis/Vista (D3) Inst. Örensvallen
2020-08-02 14:00 140980322 Västerviks Dam (D4) - Linköping BK Tinnis (D2) 0 - 1 Hammarvallen
2020-08-02 15:00 140980337 Smålandsstenars GoIF (D2) - Eriksbergs IF 0 - 1 Domarvallen
2020-08-02 16:00 140980318 Hossmo/Kalmar Södra (D4) - Timmernabbens IF (D4) Inst. Skyttis
2020-08-02 16:00 140980333 ÖIS/Vista B (D4) - Jönköpings Södra IF B (D4) 2 - 2 Vistavallen
2020-08-02 17:00 140980328 Vrigstads IF (D4) - Skillingaryds IS (D3) 2 - 2 Tallåsen
2020-08-02 17:00 140980329 Rosenfors IK (D4) - Hultsfreds FK (D3) Rosenfors IP
2020-08-02 17:00 140980332 Emmaboda IS B (D3) - Rödeby AIF (D4) 9 - 2 Emmaboda IP
2020-08-03 19:00 140980320 Räppe GOIF (D4) - Liatorps IF/Eneryda IF (D4) 2 - 1 Räppevallen
2020-08-04 19:30 140980319 Jönköpings Södra IF (D3) - FC Vetlanda Dam (D2) 6 - 2 Jordbrovallen
2020-08-05 19:00 140980314 Ljungby IF B (D4) - Liatorps IF/Eneryda IF (D4) Lagavallen
2020-08-06 00:00 140980336 Waggeryds IK (D3) - Vrigstads IF (D4) Vaggeryds IP
2020-08-06 18:30 140980338 Westbo United DFF (D4) - Bors SK (D3) Ryttarvallen
2020-08-06 19:00 140980335 Ryssby IF (D4) - Sandsbro/Hovshaga B (D4)
2020-08-08 15:00 140980339 Skillingaryds IS (D3) - Öis/Vista (D3) Movalla

Postadress:
Nässjö FF - Fotboll
Klubbstugan, Skogsvallen
57141 Nässjö

Kontakt:
Tel: 0708619990
E-post: This is a mailto link

Se all info