Nässjö FF

Så många som möjligt, så länge som möjligt.

På torsdag öppnar MAX Burgers i Nässjö - mycket gott på menyn!

2022-07-11 11:19
Thom Nilsson från Nässjö FF:s marknadsgrupp, med Marcus Linderholt, restaurangchef på MAX Burgers som öppnar nu på onsdag.
Thom Nilsson från Nässjö FF:s marknadsgrupp, med Marcus Linderholt, restaurangchef på MAX Burgers som öppnar nu på onsdag.

Alla Nässjöbor som då och då åkt österut har sett hur bygget vid sörängsrondellen har pågått ett tag, och på onssdag öppnar det på riktigt, NFF:s senaste samarbetspartner, MAX Burgers i Nässjö.

 

 

- Det stämmer, onsdag 13/7 klockan 10.00 klipper vi bandet och slår upp portarna, alla är hjärtligt välkomna, hälsar Marcus Linderholt, restaurangchef. - De 50 första beställningarna på torsdag får ett presentkort på 250:-, välkomna in och smaka Sveriges godaste burgare, fortsätter han.  

 

Restaurangen har generösa öppettider, söndag - torsdag 10.00 - 01.00, samt fredag - lördag, 10.00 - 03.00, det finns med andra ord chansen att få sig nåt gott från menyn även efter en sen bortamatch, härligt!

 

Nässjö FF är mycket glada över att MAX Burgers väljer att samarbeta med oss, och vi skickar från föreningens sida ett extra välkommet till alla NFFare och supporters, vi ses på MAX!!

 

Det kommer fler nyheter om samarbetet med MAX Burgers inom kort, ett gynnsamt erbjudande till våra lirare, håll ögonen öppna på hemsidan!

Fram tills säsongen drar igång igen på riktigt önskar vi alla en fortsatt härlig sommar - och vi ses på MAX!

🔵⚪️🔴

Nyhetsarkiv

Sparktrade
Svenska spel
Adidas
Nordic Wellness
Paroy
Prinsess
Intersport
Swedbank
OnePartnerGroup
Länsförsäkringar
Systemtruckar
Privab
Rutab
Bulman Transport
Zrail

Huvudsponsor

Sparktrade

Våra sponsorer

Svenska spelAdidas
 
Nordic Wellness
 
ParoyPrinsessIntersportSwedbankOnePartnerGroupLänsförsäkringarSystemtruckarPrivabRutab
Bulman Transport
Zrail